#8 Ryan Babel - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adam takımın tüm kimyasını bozdu.Hoca inatla oynatıyor.Bi kere oynamadıgı maçta görelim takımı.Nagatomo ve Babelsiz bi maça çıksak azıcık toparlanma olacak.

Beşiktaş maçında da topu aldı 20 saniye oraya buraya baktı atağı piç etmişti bu herif hala oynamaya devam ediyor.

##Hemen bir portekizli hoca##

Ondan sonra feghouli niye oynamıyor adam tüm takima kafayı yedirsin ama 90 dakika oynasın
Nagatomoya sürekli bindirmeyen bek diyoruz ya haftalardır bunu anlatyiyorum herif orta sahadan yardirarak gelmiş. Sununn gibi her mac en azn 5 pozisyon oluyor sonra nagatomo leş

Babel konusunda hem fikiriz.Ama Nagatomo ile ilgili bişey sormak istiyorum.Belki futbol konusunda daha önce sorulmadık cinsten.

Bu bizim japon kafalı japon askeri Nagatomumuz hangi ayak?

Yani bi futbolcunun hangi ayaklı oldugunu çözememe durumu aslında iki ayağını da düzgün kullandıgından aslında olumlu ve güzel bi sorudur.Ama bu japon kafalı japon askeri nagatomonun hem sağ ayağı hem sol ayağı zayıf. Aut atışını sağ ayağınla kullan desen ortasahaya kadar dikemez.Sol ayağınla vur desen yine ortasahaya yetiştiremez.İnsan gerçekten hayret ediyor. 2 ayağınıda kullanamayan futbolcuya az rastlanır heralde. Hatta ben örneğini de görmedim.

Babel konusunda hem fikiriz.Ama Nagatomo ile ilgili bişey sormak istiyorum.Belki futbol konusunda daha önce sorulmadık cinsten.

Bu bizim japon kafalı japon askeri Nagatomumuz hangi ayak?

Yani bi futbolcunun hangi ayaklı oldugunu çözememe durumu aslında iki ayağını da düzgün kullandıgından aslında olumlu ve güzel bi sorudur.Ama bu japon kafalı japon askeri nagatomonun hem sağ ayağı hem sol ayağı zayıf. Aut atışını sağ ayağınla kullan desen ortasahaya kadar dikemez.Sol ayağınla vur desen yine ortasahaya yetiştiremez.İnsan gerçekten hayret ediyor. 2 ayağınıda kullanamayan futbolcuya az rastlanır heralde. Hatta ben örneğini de görmedim.
O topu kaldiramama sorunu bizim takimin hepsinde var galiba. Selçuk, belhanda, nagatomo, mariano,feghouli bunlarda büyük göze çarpıyor ama
Var bir problem yıllardır yapilan antrenmanlarda dolayı koreldiler bence. Bu senenin en enteresan olayı yıllardır kazma ayağı olan muslera bu sorunu biraz düzeltti, bana öyle geliyor ki takim antremanda ortada sıçan ve hafi koşu harici birşey yapmiyor

Babel aslinda çabaliyor ama takim île uyumu sifir. Fazla da ciddiye alinmiyor galiba takim içerisinde Onyekuruyu seviyorlardi mesela.

Saha içinde Fernando Badou Belhanda hatta Feghouli besliyordu onu iyide oynasa kötü de oynasa hep topa geliyordu.

Geldiginden beri oyun içinde Lemina Belhanda Nzonzi Feghouli île hep ters dusuyor.

Nagatomo'da kendisine alan açmadimi kendine oynuyor.

Sonuç 32 yasinda 3 yillik 8m euro kontrat. Bir mucize olsada bu ffp bizi bir 3 5 sene avrupadan atsa.

Üst Alt