#8 Selçuk İnan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Selçuk İnan

Cevap: #8 Selçuk İnan

60 metrede top oynuyoruz normal yani selcugun birsey yapamamasi kopuk bir takimda orta sahalar cok zorlanir.. adam pas atabilmesi icin ya forvetlere uzun pas yada geriye oynamak zorunda kaliyor.

dheck dissout then

Mustlera

Eboue Semih Dany Riera

Selcuk Engin

Umut Amrabat Aydin

Burak

tactic ul-xpertial

yeah.gif

yeah.gif
yeah.gif
yeah.gif
yeah.gif

yeah.gif
yeah.gif

yeah.gif
yeah.gif
yeah.gif

yeah.gif

evet ama shut atability +

donen toplari alability +

defansa yardim edebility +

ince isleri yapability - ama zaten -ydi o

mantikli ve manali pas yapamiyoruz bari boyle seyler deneyek ne dersin yunus emrah

pas yapabilitiy -

yaratıcılıbility -

orta atabilitiy -

çalım atability -

geriye koşability +

433 te 5 tane pas yapaabilen alıp verebilen tık tık oynyan adamlar lazım benche. ama kapalı 3genlerle diil tani. mesela hamiti enginin yeribe koyup engini sola almak olabilir. zaten bunları stabil düşünmemek gerek fazlasıyla pozisyon degiştirmeleri lazım aydınınde solda verim konusunda evde kalıcıgını düşünüyorum birde hayri abi. amrabatıda orda düşünemiyorum pek nasıl oynıcagını herşeye ragman emre ç diyorum

pas yapabilitiy -

yaratıcılıbility -

orta atabilitiy -

çalım atability -

geriye koşability +

433 te 5 tane pas yapaabilen alıp verebilen tık tık oynyan adamlar lazım benche. ama kapalı 3genlerle diil tani. mesela hamiti enginin yeribe koyup engini sola almak olabilir. zaten bunları stabil düşünmemek gerek fazlasıyla pozisyon degiştirmeleri lazım aydınınde solda verim konusunda evde kalıcıgını düşünüyorum birde hayri abi. amrabatıda orda düşünemiyorum pek nasıl oynıcagını herşeye ragman emre ç diyorum

takimin iki ucu nahos degnek yeani

umut aydin kanatlari hardkor olur diye dusunduydum. aydin brago macinda iyiydi soldayken halb.

amrabat abiyi de ortada denemeli cunku kanatta su an ziyadesiyle CHOP

Üst Alt