#8 Selçuk İnan - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Selçuk İnan

Cevap: #8 Selçuk İnan

selcuk biraz daha riskli oynarsa cok mu kötü olur

hayir, tabiki top kaybedebilir, tabiki yanlis pas verebilir ama riski oynasin biraz bence yahu

risk almazsan az cok, farkini nasil ortay akoyacaksin.

asiri derecede garanti oyniyor sanki, geri yan pas cok yapiyor.

bunu yapiyor diy eelestirmiyorum, sadece bazen biraz risk alsin istiyorum.

tabiki yapicka yan pas, geri pas

ama iste riskte alacak ara sira bence..

^gecen sezon milletin ayagina yatip top aliyodu,

bu sezon garanti oynuyor, sebep --> engin'in yoklugu. yoksa engin'li super cup macinda cok bildigin Inandı yine. son mactada Engin girdikten sonra ileri gelmeye basladi birden.

Selcugun tam agirligini koymasi icin ya Engin gibi oyunun surekli icinde efor sarfeden adam lazim yada orta sahayi 3licen. cocuk sut atmayi bekliyo resmen, gecen ayki maclarda 75'ten sonra ortayi 3leyince hep ileri cikti, hep.

f36z5.jpg

Sen yoksan herşey eksik, sen varsan herşey tamam..

---------Melo-----------

----Hamit----Selçuk----

Selçuk ve Hamitin %100 performansını artırır,tabi tek forvet olucak orta saha böyle olunca

bu seneki düsüsü,oyunculardaki düsüsü scott piriyi baglıyorum,milli takımdada aynısı oldu,turnuva zamanı fiziksel olarak en iyi takımlardan biriydik ülke olarak,hemen hemen bütün topcularımız at gibiydi,turnuva sonrası hemen hemen cogu düsüse gecti(gökhan gönül,servet,arda,topal,balta vs...),gecen sezon biz fiziksel anlamda en iyi takımdık,bu sene milli takımdaki durum gibi bircok oyuncu rezalet durumda,düsüste bunun etkiside var

formunu yükseltmesi lazım orta alan 0 katkı veriyor oyuna sebebi de büyük oranda selçuk birde pas tercihlerinde daha dikkatli davranmalı sürekli burak olmuyor:)

Aslanım yarın akşam ne kadar klas bir oyuncu olduğunu, attığın her pasın, her adımın, her çektiğin şutun zeka koktuğunu tekrar göster artık, eski Selçuk'umuzu özledik.

selçuk hayatın anlamı ol bu gece selçuk.Allah ayaklarına şifa versin koçum...taraftar yanında her zaman.seni çok seviyoz selçuk.

Üst Alt