#8 Selçuk İnan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Selçuk İnan

Cevap: #8 Selçuk İnan

performansının gerilemesinden kastım bu "sezon" yoksa formda ve zihinsel açıdan arınmış bir selçuk şüphesiz ki çok üst düzey bir futbolcu burada hepimiz hemfikiriz ama ne yazık ki bu sezon gözle görülür bir gerileme var ama bu demek değil ki kendini yeniden toparlayamaz ve birde sanki selçuka yaşlı demişim gibi algılanmış söylediğim aslında demek istediğim 28 yaşındaki bir futbolcunun böyle aşırı inişli çıkışlı performans göstermesi ve çok cabuk küsmesi yaşına uymadığıdır.

yok 35

Nirdesin reis...:sad007:

[video=youtube;cXcTYFQ6T6k]https://www.youtube.com/watch?v=cXcTYFQ6T6k[/video]

Taraftarlar adını zikretsin stadda, yanında olduklarını söylesinler, destek çıksınlar, özgüven aşılasınlar, eski o her an orta açabilir, pas atabilir, gol yapma ihtimalleri olan her hareketinin tekrar gelmesi için bunu çabalasınlar.Selçuk çok duygusal, var birşeyler.

Buraktan başka koşu yapan mı var ceza sahasına anlamıyorum bu her topu atma muhabbetini

lan ben olsam takımda tabiki en iyi bitiricigili olan adama pas atarım. ben halı sahada en yakın ardaşım diye birine top atmam atabilcek olana atarım. ben byle düşünürken adam aman kankam gol atsın diye her tobu ona atıyım düşüncesi acizcedir

Kimse hikaye anlatmasın adam Burak'tan başkasını görmüyor... Burak geldi Selçuk bitti kim ne derse desin...

reisin biran önce kendine gelmesi lazım. takımın kötü olmasındaki 1 numaralı faktör bana göre. takımda ipi eline alıp yönetmesi gerekirken yok olup gidiyor oyun içinde. selçuk'un topu alıp servis etmesi gerekirken stoperler bu görevi yapmaya çalışıyor. hal böyle olunca da giden top gerisin geri bize atak olarak dönüyor. işin özü geçen seneki formuna dönemezse avrupayı geçtim, ligde bile işimiz çok zorlaşır.

fiziken bitmiş durumda.oyunda yok.eski futbolundan eser de yok.bişey beklemiyorum manchester maçında.nasıl olsa yine kaybolur. kaptan olduğunu çoktan unuttu zaten. güvenim yok selçuğa ne yazıkki.

Üst Alt