#82 Aykut Erçetin - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#82 Aykut Erçetin

Cevap: # 1 Aykut Erçetin

Şans verilsin şans verilsin denip duruyo milli piyango bile bu kadar şans vermez adama bircok kez gördük işte aynı adam kimine iyi kimine kalitesiz artık bırakın bu şans laflarını şans diye birşey yoktur cünkü

Geçen sene verilen şansı bence iyi kullandı ama yabancı futbolcu sevdası yaktı adamı.

Forma verilmez forma alınır...!!!

Kaderle alakası yok! Aykut'la cıktıgımız her mac sanki her korner gol olcakmıs gibi oluyor durduk yere posizyon yioruz yani kendi etti kendi buldu iyi bir cephe kalecisi ama kalecilik onunla bitmiyor

Tamam yaa bende aslında aynı fikirdeyim niye kızıyosunuz.:D:D Bana görede yan toplarda çok etkisiz ve asla 1.kalecimiz olamaz.Bu adam kalede oldukça endişeleniyorum.

Tamam yaa bende aslında aynı fikirdeyim niye kızıyosunuz.:D:D Bana görede yan toplarda çok etkisiz ve asla 1.kalecimiz olamaz.Bu adam kalede oldukça endişeleniyorum.

Doruk Aykut iyi bu saatten sonra 1.kaleci olamaz bu gün gibi aşikar,bu adamda o kalite kabiliyet yok,yabancı düşkünlüğü felan değil kale en önemli bölgedir kalecin kötüyse işin bitmiştir,Morgan'ın içine verdiği huzuru Aykut kaleye geçince hissedebiliyorsan o zaman farklı duygular içindeyiz :D

Doruk Aykut iyi bu saatten sonra 1.kaleci olamaz bu gün gibi aşikar,bu adamda o kalite kabiliyet yok,yabancı düşkünlüğü felan değil kale en önemli bölgedir kalecin kötüyse işin bitmiştir,Morgan'ın içine verdiği huzuru Aykut kaleye geçince hissedebiliyorsan o zaman farklı duygular içindeyiz :D

Yok ya nerde o huzur?:DAsla hissedemem.

Aykut'u bu kadar tartışmanız son derece normal.Ama Aykut'a biraz daha güvenilmeli mesela hazırlık maçları filan adam kendini iyi hissetmeli.

Üst Alt