#82 Aykut Erçetin - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#82 Aykut Erçetin

Cevap: # 1 Aykut Erçetin

Konu "Buffon" Aykut olunca isler karisiyor:D

"Buffon" Aykut kendisini bitirdi.Artik Galatasaray´da 1. Kaleci olmasi imkansiz gibi gözüküyor.

Aslinda yönetim onu postalardi, ama simdi iyi bi 2. kaleci bulmak da zor, o yüzden kurtardi simdilik.

Ama Adnan Polat unutmaz, affetmez.

Buffon, Chech olaylarina girdigi anda bitmisti Aykut.O kadar konustu, Chech gelirse belki yedekligi kabullenirim demisti,Buffon Chech gelmeyecegine göre en iyisi benim demisti, ve ondan sonra Bükres macinda Galatasaray´i yakti.

Degaj bile yapamadi.

Bidahaki sezon Eskisehirspor´da basarilar "Buffon" Aykut.Belki Hacettepe, belki Antalyaspor, Konyaspor´da olabilir tabi...

Golde kesinlikle hatasi yoktu.

Cok iyi bir 2. kaleci.

De Sanctis´i gecmesi mümkün degil ama suan.

Bugunde anladımki aykut(küt) kaleci maleci degil arkadas mactan kopuk cizgi kalecisi derdik önceden anladımki oda degil adam voleye yatıyor bizimki nerdeyse penaltı noktasında bide cok guzel gol tebrik ederim diyor:eek: HİÇ GUVEN VERMİYOR HİÇ

Aykut'un kalesinde durdurduğu bir futbol takımı tek gollü galibiyete oynayamaz yani Çanakkale geçilmezi oynayamaz.Çanakkale geçilmez ama Aykut'ta geçişler serbest forvetlerin en sevdiği 2 kaleciden biri öteki için (bkz : Hakan Arıkan)

En kötü özelliği önünde oynayan iki stoperle sanki başka başka maçtalar o kadar aralarında uçurum var o sinerjiyi yakalayamıyor buda bir yetenek işi büyük kaleciler önlerinde oynayan stoperleri çok iyi sezer ve yönlendirir Aykut çıksam mı çıkmasam mı derken çok gol yedik geçmişte ben Aykut'tan ümitli değilim onun bu saatten sonra 1.kaleci olacağına inanmıyorum sezon sonu gitmeli kendi kariyeri açısından kariyeri boyunca yedek bekleyerek jubile yapan adam olmak istemiyorsa...!!!

kaç maç üstüste oynattınızda bu kadar ahkam kesebiliyorsunuz anlayamıyorum... Geçen sene tam adam gibi şans alcak sandım gittiler Orkuna verdiler kaleyi...

Ondan sonra ancak sonlara doğru şans buldu,tam form tuttu sezon bitti....

Aykut şu an türkiyedeki en iyi Yerli kalecidir. Çok beğenilen Sanctis kaç gol yedi?

Sanctisin yedikleri hatası değilse,Aykutunkilerde değildir....

Aykut u attılar Kadıköyde ilk maçına çıkardılar o zamandan beri adam kendini beğendiremedi....Aykut>De Sanctis(bence)

kaç maç üstüste oynattınızda bu kadar ahkam kesebiliyorsunuz anlayamıyorum...

Aykut şu an türkiyedeki en iyi Yerli kalecidir. Çok beğenilen Sanctis kaç gol yedi?

Sanctisin yedikleri hatası değilse,Aykutunkilerde değildir....

Aykut u attılar Kadıköyde ilk maçına çıkardılar o zamandan beri adam kendini beğendiremedi....Aykut>De Sanctis(bence)

Ust uste oynatmak mi lazim illa? 19 yasinda cocuk oynadi Altay'da penalti bile kurtardi. Aykut daha nerede duracagini bilmiyor. Bel hizasindaki topu yedi 5 metre ilerde bekledigi icin. Hala degajlarin yarisini taca yarisini rakibe atiyor, Steaua macinda yaptigini unutmadik zaten.

Üst Alt