#88 Kazımcan Karataş | MKE Ankaragücü'nde Kiralık - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#88 Kazımcan Karataş | MKE Ankaragücü'nde Kiralık

Konyaspor maçında iyiydi Ankaragücü taraftarı değerini bilmiyorsa kadro dışı bıraksın 2 gün sonra küme düşünce ağlamasınlar.

bu ligde bile herhangi bi takımda mücadele edemez. biraz ışık olsa o kadar sol bek eksiğimiz varken oraya devşirme adamları değil kendisini oynatırdık.
sezonun süprizi bayern maçıydı sanırım ligde oynamayan adamı cl inde sahaya sürmüştü okan hoca. hatadan gol yedirmişti. coman'ın golünde hamle hatası yapan kendisiydi yanlış hatırlamıyorsam.

O balonun yüzünden ben oldum havasına girmiştir ve yazın hiç çalışmamıştır o kadar eksiğine rağmen.
Fizik gücü yok. 90 dakikayı çıkaramıyor.
Sakatliklar da cok etkilemistir o konuda da ama kumasindan da suphe etmeye basladim ben sahsen. Daha genc ama gelisebilir fakat sakatliklari pesini birakmazsa olmaz tabi.

Kazımcan'ı ıslıklayanlar - bir gün önce Tarık kaleci perfomransında keyiflenenlerden ibaret.

Morutan Berkan'a gelen şişeyi tuttu ıslık almadı...hayret di mi ?

bu taraftar profili oldukça (bizde de var maçta ezecek seviyeye düşmemişte olsa) twittercılarda meşhur olur - aptal olaylarda kriz olur - futbolcunun özel hayatınada küfredilir - ali koçta faşist diktatör edasıyla kürsülere çıkar.

hepsinin kaynağı bu tip taraftar profili.

kupa maçında fenere gol atsa bile ıslıklanacak nerdeyse

Kazımcan'ı ıslıklayanlar - bir gün önce Tarık kaleci perfomransında keyiflenenlerden ibaret.

Morutan Berkan'a gelen şişeyi tuttu ıslık almadı...hayret di mi ?

bu taraftar profili oldukça (bizde de var maçta ezecek seviyeye düşmemişte olsa) twittercılarda meşhur olur - aptal olaylarda kriz olur - futbolcunun özel hayatınada küfredilir - ali koçta faşist diktatör edasıyla kürsülere çıkar.

hepsinin kaynağı bu tip taraftar profili.

kupa maçında fenere gol atsa bile ıslıklanacak nerdeyse
Kerem Aktürkoğlu'na yapılanlar...

şu cocukla bayern münih maçına çıktık ve ilk golü yiyip geriye düşmemize sebep olacak inanılmaz bir hatası vardı. aynı hatayı mertense yaptı o da penaltı oldu. çocuk her maç gollük hata yapıyor. senenin en büyük hayal kırıklıgı. süper lig seviyesinin çok altında.

ben ank-gs maçında en çok chepas ve ali sowe'dan korkuyordum. yalan yok.

bir pozisyon var ali sowe ank.g. kontraya çıkarken topu tam ters kanada verecek, veremiyor ve alakasız taca atıyor.

ulan şu aksiyonu kazımcan yapsa yer yerinden oynardı.

kazo bildiğin elinden geleni yaptı hatta bazı sekanslarda elinden gelenin fazlasını yapmaya da çalıştı ve komik duruma düştü.

neyse buradan şu sonucu çıkarıyoruz ki, gs gerekirse bir oyuncuya bedavadan para vermeli ama türk liginde herhangi bir yere kiraya vermemeli.

samsun 1 bu 2.

yeter artık, ayıp oluyor.

Bir de kitsiu bize karşı ne zaman oynasa canını dişine takiyor

Bahadirrr dışında ayakta kalan futbolcuları yoktu. Bahadirrr 7-8 tane kurtarış yaptı, dua etsinler ona, tarihi fark olurdu.
Sırf Galatasaraylı diye Kazımcan'ı atak yaparken bile ıslıkladılar, günah keçisi oldu. Beyinleri yok fikirleri var.

Üst Alt