#88 Kazımcan Karataş | MKE Ankaragücü'nde Kiralık - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#88 Kazımcan Karataş | MKE Ankaragücü'nde Kiralık

bugun iş yapardı..bu çocuk çok genç ama yeteneklı..fazla gömülüyor.Onun yaşında olsam ve bu kadar eleştiri hakarete mağruz kalsam bırak maça çıkmayı antremana gidemezdim..İnanılmaz baskı kuruldu üzerine..
geçen sene barışa ne mesajlar yazılıyordu mesajlarını bulsam da göstersem onlarca sayfa şimdi hepsi barışa methiyeler diziyorlar.
mesela bugün barış gol yediriyordu saçma bir hatayla adam beceriksiz atamadı.
Atsa nolacaktı Barışı da mı harcayacaktık?Yoksa kredisi var diye görmeyecekmiydik.
kolay harcadık bu adamı dediğim o.yedekte dursa ne zararı olurdu.Şimdi ankaragücüne kiraladın da ne oldu pişip geri mi gelecek?
ama gs taraftarının flaş açıp oyuncusunu yuhlayıp yiyip bitirmesiyle birebir fblilerden bir farkı yok çoğunun.

kazımcan fizik iyi,hızı fena değil.21 yaşında sadece..ben ileri geri temposunu da begenıyorum açıkcası..ama en zor maçlarda kullanıldı yeterli desteği alamadı..İnanılmaz özgüven sorunu yaşıyor..

geçen sene barışa ne mesajlar yazılıyordu mesajlarını bulsam da göstersem onlarca sayfa şimdi hepsi barışa methiyeler diziyorlar.kolay harcadık bu adamı dediğim o.yedekte dursa ne zararı olurdu.Şimdi ankaragücüne kiraladın da ne oldu pişip geri mi gelecek?
ama gs taraftarının flaş açıp oyuncusunu yuhlayıp yiyip bitirmesiyle birebir fblilerden bir farkı yok çoğunun.
keşke A.gucune yollamasaydık çocuğu,çok şanssız bir kariyeri oluyor gerçekten..

korkunç oynuyor. tek yapabildiği iş olan aldığı topu geri vermek haricinde hiçbir şey yapamıyor. bir oyuncu hiç hücum yapamaz ama hücumundan kötü nasıl savunma yapar onu gösteriyor. şu oynadığı maçı bize oynasa maç sattı diye başlarlardı öyle kötü.

Denenmesine laf etmedim alındığında. Ancak yaşı çok genç olsa da hiç ışık vermiyorsa yenilerine bakacaksın; o ışığın zerresini veremedi maalesef. Kendisi hakkında tümüyle olumsuz düşündüğümü, hatta orta sıra takımlarında bile tutunamayacağını epeydir söylüyorum...

süre buluyor ama verilere göre pek ahim sahim bir sey oynamiyor gibi duruyor. kiraya vermemiz iyi olmus. sol beke mutlaka bir yerli yedek getirmek gerekiyor. kazimcan'a güvenilmez.

Üst Alt