#88 Kazımcan Karataş | MKE Ankaragücü'nde Kiralık - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#88 Kazımcan Karataş | MKE Ankaragücü'nde Kiralık

Geçen sene önüne geleni elek eden arda guleri sahanin ortasına gömen de bu çocuktu.. ben kesinlikle kötü bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum ciddi anlamda özgüvenini kaybetti bunu tekrar kazanması lazim

Kazımcan kendi kendine yapıyor ne yapıyorsa. Öncelikle bir mentor bulmalı ve barış vs kimlerle çalışıyorsa parasına kıyıp bir an önce çalışmaya başlamalı. Böyle genç oyuncuların en büyük yanlışı ben zamanında şöyle iyiydim böyle iyiydim bana haksızlık yapıyorlar deyip kendilerini boşlaması...

bu adamı niye kadroda tutmadık ve harcadık madem çok kötü bir oyuncuydu bayern maçında ilk 11 niye oynattık.Şimdi kadroda olsa prag maçında daha kötü bir performans mı verirdi.
geçen sene övülen adam bu sene niye tekme basılıp gönderildi.
oyuncuyu mental olarak çökertip harcadık ve yolladık taraftar ve teknik ekip.sıra berkanı harcamakta.

bu adamı niye kadroda tutmadık ve harcadık madem çok kötü bir oyuncuydu bayern maçında ilk 11 niye oynattık.Şimdi kadroda olsa prag maçında daha kötü bir performans mı verirdi.
oyuncuyu mental olarak çökertip harcadık ve yolladık taraftar ve teknik ekip.sıra berkanı harcamakta.
Saka gibi yorum

Evet

Sıçmadığı deplasman yok. Geçen sene bile Fb maçı dışında iyi değildi. Van Aanholt, Adekugbe, Dübüa, Taşdemir'le götürdük ağırlıklı olarak.
Değil. Gücü yok bir kere

Üst Alt