#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 175 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Feghoulinin vücuduna göre kilosu fazla, hemen yağ olarak vs de algılanmasın.
Fazla kuru bir vücudu da yok gerçi, yağdan da biraz vermeli ama genel olarak kaslarından yemeli feghouli.
Amrabat tarzı bir vücuda sahip, fakat Amrabattan daha az mücadeleci bir yapısı var mental olarak.
Halbuki fizik olarak aşağı kalır pek de bi yanı yok.
Eğer istediğimiz kıvrak ve süratli kanat oyuncusunu görmek istiyorsak feghouli podolski ve amrabat tarzı vücut yapısından cıkıp biraz daha incelme yoluna gitmeli.
Aksi takdirde bu seneki performansının ancak biraz üstüne çıkabilir

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Feghoulinin vücuduna göre kilosu fazla, hemen yağ olarak vs de algılanmasın.
Fazla kuru bir vücudu da yok gerçi, yağdan da biraz vermeli ama genel olarak kaslarından yemeli feghouli.
Amrabat tarzı bir vücuda sahip, fakat Amrabattan daha az mücadeleci bir yapısı var mental olarak.
Halbuki fizik olarak aşağı kalır pek de bi yanı yok.
Eğer istediğimiz kıvrak ve süratli kanat oyuncusunu görmek istiyorsak feghouli podolski ve amrabat tarzı vücut yapısından cıkıp biraz daha incelme yoluna gitmeli.
Aksi takdirde bu seneki performansının ancak biraz üstüne çıkabilir

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Renkdaş ben yağ oranından falan anlamam , tereyağda kısık ateşte pişirsek gideri var mıdır?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sistemik hormonal vs. bir sorunu olmayıp da kilo veremiyorum diyen yalan konuşuyordur... Ben sadece diyetle 10 kilo vermiştim.. Sonra biraz kilo aldım cross fite başladım ama boğazdan hiç kısma yok yine 2 kilo vermişim..Şu an haftada 2-3 gün gidiyorum yine yemeden kısma yok kilo falan alamıyorum...
Yani arkadaşlar bu hıyarın sakatlık falan bahane bildiğin tembel bir herif o yüzden götü başı dağıtmış..

Meselenin kilo olduğunu sanmıyorum. Bu adam bitik olduğu için hareket edemiyor. Siz olumlu yaklaşıp kilo verirse olur diyorsunuz.

Bence seneye de hayal kırıklığı olacak.

Mental düşüşünün önüne geçilmesi lazım, temel problem burada.

Topu alıp gidebilecekken çoğu kez gitmemesi sakatlığı kadar mental sorunlarıyla da alakalı.

Onun dışında bu sezonki gol-asist katkısı kesinlikle kötü değil aksine iyidi, kariyerindeki en başarılı sezonu dahi olabilir.

Valencia'da 30 gol 40 asist gibi bir performansı olması lazım.

Ben temel problemi olarak bizden önceki 2 sezonda, rotasyon oyuncusu olarak kullanılması olduğunu düşünüyorum, fizik+mental sorunlarını giderirse ligin içinden geçeceği aşikar çünkü oyun zekası yüksek bir oyuncu ve takımı kolaylıkla pozisyona sokabiliyor.

Hadi ulan Feg senden cok sey bekliyorum bu sezon. Umarim iyi bir kamp dönemi gecirirsin, en büyük eksigi buydu gecen sezon bence.

DgynyeoW0AEBc47.jpg

Fiziksel olarak kötü durumda olmasina ragmen saglam katki verdi gectigimiz sezon

Rahat olun iyi bir kamp dönemi gecirsin kendisini kanitlayacaktir

biz tüm sezonu boyunca seni savunalım. Kilo fazlası var, sakat, kamp görmemiş o yüzden formsuz diyelim. Sen tatilde kilo fazlalığını atmamış ol. İnşallah bizim gözümüz yanılıyordur. Carole bile daha fit senden. Şu kilo fazlalığını umarım kamp dönemi verirsin. Ve sezona Valencia feghoulisi gibi girersin. Yoksa elimizde patlayacak. 4milyon maaş kimse vermez feghouliye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt