#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 176 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
r2ucdy.jpg

Baya zayif gozukuyor

Ameliyattan yeni cikti, kadin gibi memeleri vardi gitti, kas yapmis.

Kamp devam ettikce daha'da zayiflar ve fit gorunum sergiler.

Feg i en çok eleştiren bendim burda koca poposu diye ama siz zayıflamayı şekeri kes ekmeği kes zayıflarsın sanıyosunuz galiba sporcunun zayıflaması zaman alır çünki zayıflarken güç ve enerji kaybetmemesi lazım

Feghouli bize gelmesi tamamen şanstan kaynaklanıyor aynı Sneijder ve Drogba gibi önümüze bir şans geldi yoksa adam EPL gibi üst düzey lig de banko 11 oynayabilecek potansiyeli var fakat West Ham'ın bilinçsiz transfer politikası yüzünden adamın olduğu mevkiye sürekli pahalı ve gereksiz oyuncular aldıkları için onları oynatmak zorunda kaldılar. Feghouli Valencia dönemlerini takip edenler 2015 yılında Fenerbahçe ciddi rakamlar teklif ettiği halde o dönemde kabul dahi etmemişti ki ertesi sene EPL'ye gitmişti.

Daha 28 yaşında A class bir oyuncudan bahsediyoruz geçen sene driplinglerini tam anlamıyla atamıyordu ki bir sıkıntı olduğu belliydi çünkü bu adam dripling attığı zaman Türkiye liginde durdurabilecek 1 tane sol bek yok bu adam La Liga'da bile neler neler yaptı. Eğer ki sağlam, kilo fazlası olmayan ve tamamen fit bir feghouli senelik ortalama 30 gole yakın katkıda bulunur tahminim de 14 gol 16 asist gibi bir rakam olabilir.

Fatih Terim hem bizim için büyük şans hem de Feghouli için büyük şans umuyorum ki bu sene onların senesi olacak.

dribling iyi güzelde bir sonuça ulaşmıyo bal yapmayan arı gibi gol asistle taçlandırmayacaksan şans yaratmayacaksan driblingin manası yok

Daha 28 yasinda, niye olmasin. Ustelik takimda en cok para kazanan futbolcu. Eger gelecek sezon farkli bir Feghouli ve Belhanda izlemezsek sezon sonu ikisi de sutlanmali.

Feghouli sadece fizik değil mental olarak da çok güçlü gelmedi bana bu yönünü de dokunuşlar gerekiyor. Geçen sezon bize gelmesi filanda onun için ciddi mana da hedef küçültme idi. Para desen müthiş bir para alıyor. Feghouli'nin de çin katar dışında bu parayı alma şansı yok. 28'nden sonra arsenal chelsea yapacak hali de yok. Adam çok net hedefsiz şuan empati yaptığım vakit. Gomis gibi ben bir kulüp efsanesi olmalıyım der ise oynar. O motivasyonu da kendimi alır başkası mı ona verir bilemem.

Miletin 35 yaşındaki kuarejmasına 10 milyon euro teklif geldiği konuşuluyor.
Daha 28 yaşındaki Feghouliye bir teklif yok.

Allahım bize senden bir piyango vurdurur mu acaba ?
fiyat performans olarak rezalet oğlu rezalet. Yılda 5'e yakın maaş alıyor nerdeyse.

Feghouli basligi Sneijder'in ilk sene sonundaki basligina benziyor :)
ne curuk portakalligi kalmisti ne sisko patatesligi

bu arada kotu de oynamadi feghouli bence beklentinin altinda kalsa da, gole giden ataklarin bir cogu onun oyun zekasiyla gelisti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt