#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 178 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazmasına bir şey demedik zaten Murat olması gereken o dediğin gibi

Olaylı bir şekilde bedelsiz ayrıldıktan sonra bu açıklamalar bana samimi gelmedi sadece
kurnaz bir herif bu ya, cok takilmiyorum ben.

sosyal medyada paylasim yapacagina keske biraz top oynasa yav, saka gibi gercekten belhanda ile birlikte oynadiklari futbol rezalet seviyede 3.850 para alacak performans göstermedi bence.

kilolar falan gitmemiş,kırkpınardaki pehlivanlar bundan ince, bu herifin gram katkısı yok,sahada yürüyor,bir adam gecdiği yok, genelde al gülüm ver gülüm yada çok uygun pozisyonda ise orta.. bu herif acilen satılmalı satılamıyorsa kadro dışı bırakılmalı en azından mac başından kurtulup takımıda bir kişi eksik oynatmayız...

Eğer kilo verme programında ise enerjisinin düşük olması normal. Biraz sabredin. Ligin ilk 6 maçımda hala aynı performansta takılırsa o zaman söylenecek bir şey yok.

5 yillik maliyeti 30milyon euro. Sonra niye transfer yapamiyoruz demeyin. Bunu keske araplara satsak, ne calim atiyor nede dogru duzgun orta aciyor :/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Di8lQlaXgAAoCNk.jpg

5 yillik maliyeti 30milyon euro. Sonra niye transfer yapamiyoruz demeyin. Bunu keske araplara satsak, ne calim atiyor nede dogru duzgun orta aciyor :/
Bu nasıl bir yaklaşım arkadaşlar ayıp oluyor. Buna adminler nasıl müsade edebiliyor? Irkcılığa yaklaşan hakaret içerikli yorumlar yapılıyor kendi oyuncularımız hakkında. Bunun eleştiriyle alakası yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt