#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 192 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her ne kadar beğenmesem de gördük ki ne Sinan ne de Onyekuru Mariano ile uyum sağlayamıyor. Ankaragücü maçında son dakikalarda 2-3 pas organizasyonuyla takıma golü kazandırmıştı. Sağ kanatta oynaması gereken kişi bu adamdır.

Bakıyorumda balon iki macdır yedeğe çekilince hemen değerlenmiş,aynen belhanda gibi oynamayınca değere biner oynayınca çöp olduğu anlaşılır, balon feghouli korkunc bir kazık,sıfır futbol ,en yüksek ücretle takımı batıranların başındadır, balon feghouliden bonservis istenmeden şutlanmalıdır..

Zeki futbolculari gonderip daha salaklarini bulma konusunda epey tecrubeliyiz. Gidecekse takimin genel ortalama IQ su daha da dusecek, kesinlikle takviye yapmak gerek.

Bu da çok kötü ama en azından kolay top kaybı yapmıyor. Belhanda ve ikisinden biri gidecekse Belhanda gitsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hoca hızlı oyuncuları sever ama normalde böyle teknik zeki oyunculari da hantal olsalar da silip atmaz. Feghouli'yi gözden çıkardıysa mutlaka başka bir sebep vardır, hoca ile takışmış olabilir

Beğenmiyorum ama bence de oynamalı. Sinan yerine bugün sahada olmalıydı.

Sinan'ın bu sene önemli parça olacağına inanmıştım ama şu ana kadar hayal kırıklığı. Yine Feg'e dönelim bari.

Çok zeki ve çok yetenekli doğru. Ama fazla koşmuyor ve umursamaz, oynadığı maçlarda az küfür ettirmedi kendine. Bana göre kendisi buraya uyum sağlayamadı. Kendini kulüpten üstün görüyor ve koşmak istemiyor olabilir. Antremanda ve sahada umursamaz tavırları hocayı deli etmiş olabilir. Zaten hoca dün akşam, gitmek isteyenler var derken feghuliyi kastetti yüzde yüz. Takımda en yüksek maaşı alıp birde düşük katkısı olunca gönderilmesi normaldir.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt