#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 194 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda yüzünden bu arkadaş ile yeterince ilgilenemedik, çok büyük beklentim vardı. Tarihmizdeki en iyi yabancı kanat oyuncusu bile olabilir diyordum, buradaki pek çok arkadaşta aynı görüşteydi. Kısmet değilmiş ne yapalım, beklentileri karşılamadı ama elinden geleni yaptı, hırslıydı baya saha içinde arkasından kötü konuşmam bu yüzden, umarım haberler doğrudur da gitmiştir.

Hocanın yıldız alerjisi baş gösterdi yine.

Takımın en iyi hücumcusunu satıyorlar , bok alırız bir daha bu kalitede topçu. Sezon bitmiştir benim için, değerini dünkü maçta anlayacak kadar aklı olmayanlar da anlar 3-5 maç sonra

DlMQhrmXgAAZO0I.jpg

Balon feghoulinin satılması son yılların en büyük olayı olur keza balon toplamda 20 milyon euroyu cukkalayıp sahada yürüyecekdi, balonun satıldıgı an şenlikler başlasın,havai fişekler atılıs,fukara gariban doyurulsun,çocuklara harçlık verilsin,balonun gittigi gün bayram ilan edilsin.

Balon feghoulinin satılması son yılların en büyük olayı olur keza balon toplamda 20 milyon euroyu cukkalayıp sahada yürüyecekdi, balonun satıldıgı an şenlikler başlasın,havai fişekler atılıs,fukara gariban doyurulsun,çocuklara harçlık verilsin,balonun gittigi gün bayram ilan edilsin.

Feg satılırsa forumdaki öğrencilerden birine forma al var mısın?

Göztepe naçında hücum yapamama sebebimizi Feghouli'ye bağlayanlara gerçekten gülmek gerekir. Muhtemelen Belhanda kazması oynamasaydı Göztepe maçında aynı şekilde Belhanda başlığında millet baqın yoqtu ataq yapamadıqxdxd yapacaklardı. Şu futboldan anlıyorsun anlamıyorsun gibi salakça lafları hiç sevmiyorum ama gram analiz yeteneği olan adam atak yapamama sebebimizin ne diğer kazma ne de Feghouli ile alakalı olmadığını görür. Rakip savunmanın dengesini niye hiç bozamadık, öncelikle Eren hiç top tutamadı bu 1. İkincisi Feghouli'de olsa bişey farketmezdi çünkü bizim takımdan hiç adam eksilten bir oyuncu olmadığı için rakibin savunma dengesi hiç bozulmadı. Feghouli olsa yaldır yaldır adamların üstüne gidip adam mı geçecekti merak ettim. O da kağnı gibi oynayacaktı yine. Rodrigues olmayınca aynı sorunu yaşıyoruz hep Tudor döneminde de böyleydi iyi kapanan takımlara karşı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt