#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 209 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben isim taraftarıyım valla abi. Performansı vasat bile olsa isimliyse oynamalı şampiyonlar liginde. Adamlar bir bakacak feghouli maicon kulubede eren sinan ozan sahada. Bize mal derler heralde.

Hoca muhtemelen oynatmayarak futbola baya aç hale getiriyor ki oynadığı gün bu formayı kapıp bırakmak isteyecektir diye düşünüyorum yakında sahalarda görürüz o açlıkla rakibi parçalar :D

gecen sene en cok tuttgu adamlardan biriydi hoca bunu söylemisti hatta fakat akhisar macından sonra noldu bilinmiyor

hocanın ailesine şahsına küfür tarzı birsey olmalı ki bu denli nefret duysun yoksa performans tektik taktikle alakası yok

Lokomotif maçında da oyuna almaz hoca muhtemelen. Ne yapmış olabilir diye merak ediyorum. Belhanda sürekli sorumsuzca hareket etmesine rağmen hocanın gözünden düşmedi. Bu adamın bu kadar kesik yemesi için cidden küfür falan etmesi gerekiyor.

Hocanın anasına felan küfür etti herhalde :D

Talip var ve gitmediyse mobbingden başka bir şey gelmiyor aklıma :( Madem kaldı yararlanmak şart Gomis kalsa ona da destek verirdik mecbur

Hocanin Feghouli konusunda ne yapacagini cok merak ediyorum. Cok ciddi bir olay olsa kadroya almaz. Söyle bir durum var ki, kadroda su an kimse vazgecilmez durmuyor. Cünkü cok iyi takviyelendirdik orta sahayi. Ki zaten Ryan Donk bile 7-8 hafta Fernando´nun yerini tutmustu. Simdi Sinan oynuyor, Yunus giriyor, Emre geldi, ve hoca aliyor sonuclari ve takim lider...

Fatih Hoca bir ara Belhanda´yi gecen sene kesmisti, sonra sonuclar kötü gelince yeniden ilk 11´e monte etti. Ndiaye´nin gitmesi bunu zorunlu kildi bir nevi. Su an Feghouli belki en iyi oyuncularimizin basinda geliyor, ama alternatif cok. Gomis 30 gol atti, o olmadan dahi kazanabiliyoruz su an.

Feghouli´yi sahada görmek istesem de, puan ve mac kaybetmeyi de istemiyorum. O yüzden eger galibiyet serisi yaparsak, hocaninin Feghouli´´i nasil kullanacagi konusunda merak icerisindeyim.

Ben böyle tahmin ederdim. Trabzon macindan sonra Feghouli ilk 11´de yerini alir, galibiyet aliriz, ve parlamis bir sekilde ilk 11´e geri döner. Hoca nedense bu opsiyonu tercih etmedi.

Büyük ihtimal 13 milyona gitmedi diye oynatmiyor Terim...
Iyide yapiyor cünkü gitseydi hem Gomis kalacakti hemde eksik bölgelerin hepsini kapatacaktik...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt