#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 210 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet oynatmayınca hem Gomis gitmemiş hem 13 milyon gelmiş oluyor. İyi ki yapıyor o yüzden. Nasıl erişiyorsunuz bu seviyeye?

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Her hatanin bir bedeli vardir, sen CLde oyniyacagim diye gitmezsen hoca israr etmesine ragmen böyle kaziga oturursun iste...bu yaptigi hareketle 13 milyondan daha degerli seyler getiriyor hoca ama sende bunu anliyacak kapasite yok belli...

Oynatmamak sacmalik, akhisar macinda takimda tek iyi oyniyan futbolcu olmasina ragmen birden kesik yedi.

Hoca Sinan denilen dallamayi kazanicagina Feghouli'yi kazansin bir zahmet

Sağda Feghouli solda Rodrigues forvette Onyekuru olmalı. Arkalarında da Fernando - N'Diaye - Emre üçlüsü.

Feghouli de sıkıntılı bir tip lakin Belhanda ile kıyaslanmaz. Belhanda bildiğin arıza.

Fatih hoca Feghouliyi oynatmayarak hata yaptigini dusunuyorum. Umarim en kisa zaman Feghouliyi oynatir cunku formda 1 feghouli bu ligin en iyi kanat oyuncusu olur. ŞL icin de bayagi isimize yarar.

Her hatanin bir bedeli vardir, sen CLde oyniyacagim diye gitmezsen hoca israr etmesine ragmen böyle kaziga oturursun iste...bu yaptigi hareketle 13 milyondan daha degerli seyler getiriyor hoca ama sende bunu anliyacak kapasite yok belli...
Mesela ne gibi bir değer katıyor takıma lütfen söyler misin gerçekten kapasitem yetmiyor?

Benim sığ açımdan bakınca 4 milyon verip yedek oturtuyoruz takımdaki 3 yetenekli oyuncudan birini ve yerine sağ ayağı olmayan biri oynuyor. Sebep? Takımda kalmak istemesi gerçekten çok mantıklı bir tablo.

şimdiye kadar denememiş sahada. Bu maçta oynatacağını sanmıyorum. Halbuki çok işimize yarardı bu maçta. Tam feghouli'lik bir maç. Vitrine çıkma maçı

Mesela ne gibi bir değer katıyor takıma lütfen söyler misin gerçekten kapasitem yetmiyor?

Benim sığ açımdan bakınca 4 milyon verip yedek oturtuyoruz takımdaki 3 yetenekli oyuncudan birini ve yerine sağ ayağı olmayan biri oynuyor. Sebep? Takımda kalmak istemesi gerçekten çok mantıklı bir tablo.

Kim olursa olsun kimin borusunun öttügünü gösteriyor mesela...otorite kuruyor takim icinde...benim istedigimi yapmazsiniz kim olursan ol yakarim seni diyor mesela...

Takim iyi skorlar almaya devam ettigi muddetce oynatilmamasi tamamiyle kendi sucudur. Hoca ilk mac neden oynatmadiysa simdi de o yuzden oynatmiyor.

Formayi almak icin ekstra bir sey yapmasi, problemini gidermesi gerekir. Yahut takim birkac mac ust uste kotu bir goruntu verirse sans gelecektir.

Amac onu oynatmak degil, mac kazanmak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt