#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 236 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akhisar maçında en çok çabalayan adamdı sonrasında başka kulübe gitmedi diye mobbing uygulandı daha da saldı kendini, istenmeme sebeplerinden biri koşmuyor oluşu, koşanların ne halta yaradığını da gördük. Zamanında koşmuyor diye yollanan Felipe, beğenilmeyen Sneijder vs sürekli bir oyuncu vardı arka plana atılan.

Sonuç ne, Feg'in vereceği ortalama katkıyı dahi alamıyoruz hiçbir oyuncudan, onunla daha iyi oynayan Mariano da geriledi.

Ama pardon hoca hatasız.

bu arkadaşın en büyük destekçisiydim.hocayı defalarca eleştirdim bu konuda.akhsisar maçında 2 asistini yedi eren ve rodrigues.hala da söylüyorum.o maçtan sonra kesilmemeliydi.ama kendine bakacaktı,mobing uygulansa da....marianoya gelince mariano rodriguesle de uyumluydu.o sakatlık etkisinden cıkamadı ve fizik olarak geriledi.ama mariano forma girecektir.

Mariano da forma girse , terim de hatalarindan donse , feghouli 90 dk da oynasa bu saatten sonra bu puan farkini kapatip ilk 2 de devam etmek cok ama cok zor

Imkansiz degil , yani schalke porto macindan her skor cikabilir ama cok zorlasti

Yani bahsettigin seyler olsa bile puan farki cok acildi , nasil kapanacak 2 macta 6 puan alsan bile

Belhanda'ya, Sinan'a hatta son dönemde Garry'e gösterilen tahammül ve Selçuk'a gösterilen akıl almaz toleransı görüp de Feghouli konusunda hocayı haklı bulmak abesle iştigaldir. Donk'u bile kadro dışıyken alıp kazanmaya uğraşan adam Feghouli'yi kazanmak için gram çaba göstermedi, aksine bir de bitirmek için uğraştı. Mariano konusunda gene bir nebze anlarım çünkü o bölgede Linnes forma rekabetini artırdı ve çoğu zaman formayı hak etti. Esasen olması gereken budur fakat Feghouli'yi şu takımda performansı ile kesebilecek adam bile yok normal şartlarda.

Terim'in her zamanki adaletsiz yapısı sebebi ile oyuncuya değil kulübe zarar verilmiş oldu. Hatta Maicon'u bile büyük ölçüde bitiren kendisidir. Bu adamlar bu kadar itin bir tarafına sokulacak adamlar değillerdi. Zira şampiyon kadronun temel taşlarıydılar. Şimdi 18'lik Ozan (ki kendisini beğenirim muazzam potansiyel var), Ömer Bayram, Onyekuru, Sinan gibi adamlarla Şampiyonlar Ligi kovalıyor. Gülerler adama.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Terime karsi bir konuda adil olmam lazim cok elestirdim 2 gundur

Soso yu bu takima isteyip aldiran kendisi degil , nasil yonetim satamiyor diye kizmiyorum bazi oyunculari , "alan ben miyim kardesim" deseler haklilar diyorum

Terim icin de "ben istedim mi de transfer edildi" derse bir sey diyemem , alinmasinda talepkar olmadigi oyunculari illa oynat diyemem

Ama o zaman yerlerine oynattiklarinla basariyi getireceksin ki ses cikmasin

Akhisar maçında en çok çabalayan adamdı sonrasında başka kulübe gitmedi diye mobbing uygulandı daha da saldı kendini, istenmeme sebeplerinden biri koşmuyor oluşu, koşanların ne halta yaradığını da gördük. Zamanında koşmuyor diye yollanan Felipe, beğenilmeyen Sneijder vs sürekli bir oyuncu vardı arka plana atılan.

Sonuç ne, Feg'in vereceği ortalama katkıyı dahi alamıyoruz hiçbir oyuncudan, onunla daha iyi oynayan Mariano da geriledi.

Ama pardon hoca hatasız.
Ironik olan şey de takımda kimsenin koşmaması.

Schalke 9km fazla koşmuş bizden yani sanki +1 adam ile oynamışlar gibi.

Şu adamın oluşu bile oynar mevcut takımda.

sent via GSC

Geçen seneye bakarak en çok aradığımız şey Feghouli-Mariano ikilisi. Meğer takımda futbolu bilen oyun aklı olan tek adamlar Feghouli-Mariano ikilisiymiş bu adamlar olmazsa ne set hücumu yapabiliyoruz ne pas yapabiliyoruz ne top tutabiliyoruz ayağımızda bu adamlar sahada tek başına ayakta durabilecek durumdaysalar kesinlikle oynatırdım bu ikiliyi sağ kanatta ...

sinan gümüş, muğdat gibi yıldızların son maçlardaki formsuzluğu devam ederse bu adam düşünülebilir. fena oyuncu değil diyorlar, bir şansı hak ediyor sanki

Feg konusunda hoca da yanlışlar var. Adam kalmak istedi diye istemeyen adam ilan edildi. Düşünün cl macindayiz son değişikliği mugdat üzerinden kullanıyoruz. Bu işte baya bi terslik var.
Tüm transfer politikasını bi oyuncu üzerinden yapan yönetimde suçlu. Gomis ı gönderdikleri durum kadar acı üstelik bu.
Kenardan dönmeli takimi taşırsa devreye kadar bu adam taşır. Başkada kimseden umudum yok.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Takımda gol atabilen ve asist yapabilen oyuncu yokken, geçen sene kanatta oynayıp 7 gol, 10 asist yapan adam süre bulamıyor xd Komediye gel. Ayrıca takımda şut atmayı bilen tek oyuncu bu adam. Uzaktan şut bile çekemiyor beceriksizler sürüsü.

eskiden yani 10 sene önceki terim adam kaybetmeyi bırak kazanmak icin herseyi yapardı simdi ise maicon ve feghouliye sümük gibi davranıyor

kaybeden takım oluyor en ufak makul acıklamasıda olamaz bunun.

adam o kadar da paylaşım yaptıydı sabahında insan 7 dakika bari oynatır yav
83lerde giriyor hep zaten

mısır seven ömer , pençuq ile guemues komedi dans 3lüsünü izliyoruz her hafta

Onyekuru-Emre-Belhanda-Feghouli dörtlüsünün iyi bir forvetin arkasında oynadığı Galatasaray 'ı izlemek istiyorum ligin ikinci yarısında artık ...

Mustafa Cengiz: Feghouli'ye de resmi teklif geldi ama gitmedi. Nasıl gönderelim? Köle mi futbolcu? Gitmek istemezse gitmez.

Araplardan 10m civari bir teklif gelmistir kulube, hoca ve yonetim de rahat transfer yapabilmek icin dogal olarak bunu degerlendirmek istemistir ama Feghouli'nin yerinde olsam bende bu yasta araplara gitmezdim. Mis gibi sozlesmesi var, yillik 4m kazaniyor, adam niye gitsin ki.

Avrupa'da takimlar odeyecekleri bonservisi fazla onemsemiyorlar, daha cok oyuncularin yillik ucretini dusuk tutmaya calisiyorlar, oyuncudan verim alamadiklarinda da rahat elden cikarabiliyorlar. Biz ise hem yuksek bonservis veriyoruz, hem de yuksek maas.

Mesala scout ekibi gecen sezon Tudor doneminde takima 1 tane genc oyuncu bile kazandirmadi. Dogru yolu bir turlu bulamadik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt