#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 238 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnşallah bu formayı bir daha hiç bırakmazsın Feghouli. Çok net takımı hücumda organize edebilen tek adam

Rodrigues bu haliyle dönse bile en fazla Onyekuru-Feghouli ikilisinin yediği olur ...

fernando'nun yokluğunda takımı iyi organize etti.güzel maç oynadı özellikle orta sahaya kadar gelip top alması ve ters kanatlara iyi top atması bugünün iyi taraflarıydı.

neyse şerden hayır doğarmış umarım daha iyi olur.

Sofiane Feghouli: "Hocamızın, tekrar bana güvenmesini istediğim için elimden geleni yaptım. Aynı geçen sene olduğu gibi bana güvenmesini istiyorum."

Iyi oynadi tamam da hocaya iyi koymussun ne demek ya?demekki hocaya saygisizlik yapti ve yedek kaldi.bu kadar basit.forum bi temizlense iyi olacak.18 saatte bi giriyorum artik ama hocaya saygisizlik var her girdiğimde

Helva gibi Kayseri'ye karşı iki top oynadı diye göklere çıkaracak, hele hele Fatih Terim'i gömecek değiliz. Hoca oynatmadıysa vardır bir bildiği. Feghouli ve Maicon fiyat performans olarak rezalet topçular. İkisi de devre arası satılmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt