#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 403 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen senelerde çok daha zor pozisyonları gole çeviriyodu ama bu sene berbat cidden. Kaçırdığı goller şampiyonluğa mal olabilir. Belhanda'dan sonra ilk satılması gereken isim.

Haftalardır hiç bir şey oynamıyor buna ragmen hala 90 dakika oyunda. Kenara da gelmiyor. Zaten savunmada adam kovalamıyor.

Belhanda ile birlikte ilk satılması gereken oyuncu.

cani isteyince sov yapan futbolculardan artik gina geldi sunlarin kontrati bitsede gitseler nasil olsa bu herifleri kimse bonserviz verip de almaz. bu saatden sonra yabanci yerli kim olursa olsun 2 milyon euro net maas dan fazla veren tamamen zir deli.

Kaçırdığı pozisyona kadar sahada dolanıyordu öyle resmen 10 kişi oynadık. Skor katkısı yapacak diye bu hallerine katlanıyoruz ama boş kaleye kaçırıyor inatla. Katkılarından dolayı teşekkür edip satmalıyız mutlaka..

Iki kere topa vuramadi kosmasini bilmiyor top ayaga gelince hemen duruyor ya yan pas ya da geri pas veriyor bi kere bile attak yaptigi gormedim bugun. babel vol 2 oldu basimiza yemin ederim. Abi bombos kale vur gitsin iceriye.
Senin ben keline ayak icine tukureyim serefsiz

Ulan bu zurnayi hala savunanlar var. Onyekurunun tırnağını bu yamuga değişmem. Tez elden satalim defolsun gitsin. Hamit bile daha hizli, zeki bi kanatti bu zirtonun yanında.

Hücumda batırdığı gibi Mariano'ya da hiç yardım etmiyor. Mariano ilk yarıda sarıyı gördü, ondan sonra sarı görmemek için N'koudou'ya yakın oynayamadı, müdahale yapamadı. Feghouli biraz yardım etseydi bu kadar etkili olamazdı. Resmen umurunda değildi bu maç, laf olsun diye çıkmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt