#9 Eren Derdiyok - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet yine golünü attı ama kendi sahamızda uzunca bir süre baskı yememize sebep olan oyunculardan biri. İleri giden toplar tenis topu gibi geri geldi çünkü Eren, Rodriguez, Belhanda ve Emre (yanlış yerde oynatılmasının büyük bir etken olduğunu düşünüyorum) dörtlüsünden sadece Rodriguez işledi. Dikkatimi çeken nokta ise son iki maçtır gol sonrası oyuna katkı verebileceğini göstermesi. Neden gol atana kadar bunu yapamıyor ben anlamış değilim!? Umarım devre arasına kadar oyuna yeterli katkı olmasa bile gol katkısı devam eder.

Kasımpaşa maçında kilidi açtı bu maçta da 2'yi bularak takımı rahatlattı kesinlikle öz güven kazanmaya devam ediyor bundan sonra ki maçlara pozitif yansayacaktır.

Bu sezon en beğendiğim maçıydı 2.yarı.. İlk kez rakip defansa üstünlük kurmayı başardı bunları yapsın gol beklemiyoruz öncelik takım arkadaşlarına fayda sağlaması.. Zaten bu kadroya umutu da koysan 10-15 golle bitirir ligi sene başından beri söylüyorum aynı şeyi

Frikikte topun başına geçince dedim bu manyağın ne işi var orda diye ama şaka maka attı herif.Birşey dikkatimi çekti çalışılmış galiba Belhanda barajın solundan biranda barajın arkasına kaçıyor tam Belhandanın ilk olduğu noktaya atıyor topu.

Maç sırasında da kale önünde kaçırdığı gol için bayağı eleştirildi. O pozisyonda rakip topa müdahele edip açılmasına sebep oluyor diye gördüm, yanılıyor muyum?

Cabaliyor takima yardimci olmaya calisiyor ama kapasite belli

En azindan iyi bir istatistik tutturdu,7 macta 5 gol iyidir

Üst Alt