#9 Eren Derdiyok - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şaka maka kaç tane kafa topu aldı Corlukadan sayamadım. Oynaması gereken oyun bu zaten daha fazlasına kapasitesi yetmeyeceğini herkes biliyor.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inanılmaz övgüler bittiyse yazayım,Denisov'a hiç basmadı adam her yere top dağıttı,stoperlere saçma sapan fauller yaparak bizim takımın baskısını kırdı ve gereksizce yorulmuş olduk,hiç bir zaman iyi bir forvet olamayacak,2. yarı aldığı hava topları rakibin 3lü stoperlerine ters gelecek çekilde kanat oyunculaırmızdan çekindiler o yüzden hep tek stoper ile kaldı

Bu adam her seferinde gereksiz yerin dibine sokuldu..Kapasitesi belli zaten as forvet olarak kalması kendi hatası değil yönetimin hatasıdır...Bu sezonki en iyi maçını oynadı dün gece umarım bir şekilde idare eder devre arasına kadar...2. yarı aldığı hava toplarını ligde de almasını temenni ediyorum

hoca'nin yorumlarına inanamadım, yok bütün hava toplarını kazanmış, iyi top dagitmis

bence rezil oynadı, hava toplarına zaten cikmadi, cikinca da hep kendi düsüp sakat rolü yaptı

dün o golü atmasaydı simdi yerden yere vuruluyordu

2. yari iyi oynadi ama devami gelecek mi gorecegiz. Isin asli takimi 65 dakika cok begendim. Yani iyi bir stoper ve forvet olsa o aksam Kim gelse yenerdik. Ozellikle Badouya ( Serdar ve Gary dahil)hayran kaldim. Eren onlarin ekmegini mi yedi gorecegiz. 12 hafta kaldi. 0 - 0 veya 0 - 1 giden maclarin 2 tanesini cevirse yeter.

Simdi ne yapacagiz bu adamin kontratini?

Senelik 900 Bin € ve sadece 1 yıllık olacak şekilde uzatılabilir.
Beğenmiyorlarsa devler arenasında görünmek hoşlarına gitmiyorsa en iyi ihtimal tıpkı Yasin gibi Göztepeye gidip 600.000 €'ya ligde 10.luk kovalayabilir.

Araplardan teklif falanda gelmez sanmıyorum yüklü para kazanabileceğini bir yerde. Ha kazanıyorsada gitsin istiyorsa

Üst Alt