#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 296 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar aklima birsey geldi.

Simdi biz hep Falcaoya lag ediyoruz, ama bu Adam gecen Sezon AS Monaco‘da sadece 3 Mac kacirmis Sakatlikdan.
17/18‘de 10 Mac kacirmis.

Demek ki bu Adam ara sira böyle sakatliklari var, ama bizde daha cok Sakatlik yasiyor.

Bizim Antremanda mi bi sikinti var acaba?
Cok mu yükleniyoruz yoksa yanlis Antreman mi ?
Bunu hic sorgulamiyoruz.

Genelde baldir sakatligi yasiyor

yada tam iylesmeden oynatiyoruz, bizim Doktorlar mi kötü acaba .

bi tarafta tekmeye kafa atip ceneyi kiran ve maca cikmak icin kudurup maske fln takan adam
diger tarafta calim yiyonce sakatlik numarasi yapip satis yapan lemina
yorulunca yete yatip sakatim oynamam fln eden falcao...

belhandanin tırnağı etmezler karakterde ama yine kufuru fasli yer hakaret ona edilir ilk o dogranir
sov topculari sizi gidi
Cünkp belhandanin saha performansi Yarro oglu yarro. Isterse bacagi kopuk oynasin yine lesoglu les

Arkadaslar aklima birsey geldi.

Simdi biz hep Falcaoya lag ediyoruz, ama bu Adam gecen Sezon AS Monaco‘da sadece 3 Mac kacirmis Sakatlikdan.
17/18‘de 10 Mac kacirmis.

Demek ki bu Adam ara sira böyle sakatliklari var, ama bizde daha cok Sakatlik yasiyor.

Bizim Antremanda mi bi sikinti var acaba?
Cok mu yükleniyoruz yoksa yanlis Antreman mi ?
Bunu hic sorgulamiyoruz.

Genelde baldir sakatligi yasiyor

yada tam iylesmeden oynatiyoruz, bizim Doktorlar mi kötü acaba .
Eee bende bunu diyorum iste. Son 3 senede max 10-15 mac kacirmis adam. Ha biz gidip tuzla macinda oynattik mesela sacma sekilde

Yav Falcao gelince hepimiz sevindik de çok komik ve salakça transfer yapıyoruz bazen. Galatasaray gibi bir takımsan bir oyuncuya 5 milyon euro veriyorsan o oyuncu oyun sıkıştığında veya takım kötüyken fark yaratmalı, Falcao klasik bitirici forvet ne Drogba gibi önde uzun süre topu tutup takımı yerleştirebilir ne de topla dribbling yapıp takımı öne çıkarabilir. Getir topu skor yapsın ama takımın gerisini ona göre dizayn etmen lazım yoksa dünyanın gelmiş geçmiş en iyi bitiricisi olsa yine sahada kaybolur. Falcao bize uygun bir adam değildi başından beri.
her aldigimiz maliyetli yabanci icin "takimi buna göre kurmaliyiz" deniyor ama bunun gercekten bir mantigi yok. iyi forvet her türlü oynar, her türlü gol atar. vedat rize'de salliyordu, fener'de de salladi. burak her takimda gol atiyor. diagne'nin kimle uyumu vardi gecen sene? iyi topcu istekliyse her türlü oynar ve faydali olur. bu eleman sahaya cikmak bile istemiyor. belli ki araplara falan gidecek.

Yahu sanki Andone cok mu oynadi. Bu sene tum takim bitik. Falcao'nun sakatlanacagini herkes biliyordu, ben en fazla 25 mac oynar diye dusunuyordum ve yedegi iyi olmaliydi. Biz gittik Andone'yi aldik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt