#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 298 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adamin oynamamasi tamamen taraftar olarak bizim malligimiz. Kariyerinin yarisini sakat gecirmis adam. Burada sabahlara kadar nobetlemeler, havalimaninda 5000 kisi karsilamalar. Falkao cigarasini cekerken gotuyle guluyordur muhtemelen. 7 milyon euro senelik ohhh

cadi avina devam edin... bokunu cikarin afferin cok kötü oynadi bugün degil mi
Musap kardesim adamin umrunda degiliz adamin gotu agrisa maca cikmiyor kendini riske atmak istemiyor bu takim buna bu kadar para veriyorsa kendini riskede atacak bu takimda sakatlansa 5 ayda oynamasa tikir tikir parasini alacak zaten bizi seyine bile takmiyo adam

aslında bugün olmadıgı iyi oldu. sahada olsa napabilirdi ki ademin salak pozisyonunu belki o da kaçırırdı ya da belki de ademin attıgı golü o atamicaktı çünkü bunları görmedik mi? adamın en iyi özelliği bitiricilik ve kafa ama penaltı noktasından kız gibi vuruşları, kafa golünü bırak topa değemeyişleri, rakipler tarafından küçük cocuk gibi ezilmeleri falan bunları izlemek beni açıkçası kahrediyor. ben ne hayallerle falcao nöbetleri tuttum oynayan falcaoya bakınca kahroluyorum.
3 maçta da oynama ve sessizce uza buralardan, eminim river plate'te olsan şu süre içinde kafadan 20 golün olurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt