#9 Radamel Falcao (ARŞİV) - Sayfa 297 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bi tarafta tekmeye kafa atip ceneyi kiran ve maca cikmak icin kudurup maske fln takan adam
diger tarafta calim yiyonce sakatlik numarasi yapip satis yapan lemina
yorulunca yete yatip sakatim oynamam fln eden falcao...

belhandanin tırnağı etmezler karakterde ama yine kufuru fasli yer hakaret ona edilir ilk o dogranir
sov topculari sizi gidi

NauticalLividCorydorascatfish-size_restricted.gif

Falcao transferinde iyi ki bonservis ödememişiz, hoş bonservis ödemedik diyorum da maliyeti en az Diagne kadar vardır takıma

Tertemiz elimizde patlayan 3 yıllık sözleşme için 15 mil.€ kılçıksız maaşı var + açıklanmayan ekstra primleri de vardır
Diagne'ye bakıyoruz 10 mil.€ bonservis ve 4.5 yıllık sözleşme için 11.5 mil € maaşı var

2 forvet için harcadığımız para ortalama 36-37 mil.€ civarlarında, bizim yönetim geldiğinden beri olumlu işler başardı doğruları yanlışlarından daha fazladır ama forvet alma ve satma konusunda baştan sona kadar hatalı taa Gomis'in satılması sezona forvetsiz girmemizden Diagne&Mitroglou transferlerine kadar sonra Diagne'nin satılamayıp Falcao'nun transferine kadar forvet konusunda tüm hamlelerimiz hatalı oldu son dönemde

Şaka bir yana 37 mil.€ ile çok doğru bir forvet transferi yapılabilirdi ...

Falcao transferinde iyi ki bonservis ödememişiz, hoş bonservis ödemedik diyorum da maliyeti en az Diagne kadar vardır takıma

Tertemiz elimizde patlayan 3 yıllık sözleşme için 15 mil.€ kılçıksız maaşı var + açıklanmayan ekstra primleri de vardır
Diagne'ye bakıyoruz 10 mil.€ bonservis ve 4.5 yıllık sözleşme için 11.5 mil € maaşı var

2 forvet için harcadığımız para ortalama 36-37 mil.€ civarlarında, bizim yönetim geldiğinden beri olumlu işler başardı doğruları yanlışlarından daha fazladır ama forvet alma ve satma konusunda baştan sona kadar hatalı taa Gomis'in satılması sezona forvetsiz girmemizden Diagne&Mitroglou transferlerine kadar sonra Diagne'nin satılamayıp Falcao'nun transferine kadar forvet konusunda tüm hamlelerimiz hatalı oldu son dönemde

Şaka bir yana 37 mil.€ ile çok doğru bir forvet transferi yapılabilirdi ...
Ffp olmasaydı yada 13 m euro ya falan marcao yu satsaydık yönetim o parayı verirdi hocada onaylardı

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt