9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVD


Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDHayri Kozak görüntüleri dehşet:)
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDİnanılmaz bir video. Adnan Polat'ın bunu kamuoyuna sunması ayrı bir talihsizlik, bu videonun halka sunulması zarar verir, bunu göremiyor mu Sn. Polat ?Şaka gibi gerçekten.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDkozak vuvuzelayi otturmusreyizzzzz tamhelvaci: guzel soyluyor:)oh be kurtulduk polattanadam klubu yonetcene egosu icin mesai yapiyor sabah aksam
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDZarar vermek icin elinden geleni yapiyor.Yarin öglen, Hayri Kozak reis bu video ile ilgili NtvSpor canli yayin da olacak.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDVideoyu özet geçecek var mı? İzleyemiyorum şu anda, internet kastı yüklemiyor.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDYazık koskoca camia ne durumda.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDIyide Kozak yayinlamis bu videoyu, demekki suclu Kozak. Tabi hesap kendininse ?
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDŞaşıran var mı? Kedni adıma söylüyorum; zerre şaşırmadım. Canlı yayındaki timsah gözyaşlarına kanmıyorum artık.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDHelvaciyi yipratma taktikleri bunlar.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDadamin shafti kaymis GS dusmani olmus millet hala yok helvacinin yaptigi etik degil yok kozak soyle yok istifa etseymis falan diyorelini opmek lazim bizi bu egoist adamdan kurtardigi icin bence emegi gecen herkezino 2 kolunu kaldiranlarada saygilarimi sunuyorumbir birada bendenben olsam ayaklarida kaldirirdim
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDadam resmen hainlik konusunda çığır açtı.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDadamin shafti kaymis GS dusmani olmus millet hala yok helvacinin yaptigi etik degil yok kozak soyle yok istifa etseymis falan diyorelini opmek lazim bizi bu egoist adamdan kurtardigi icin bence emegi gecen herkezino 2 kolunu kaldiranlarada saygilarimi sunuyorumbir birada bendenben olsam ayaklarida kaldirirdimDur reis, Kirana cok güldük zaten. :asd:
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDGalatasaray Ashkinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDNet olarak kasıt var, kendisini aklamak için bu tip oyunlara başvurması ne olursa olsun Adnan Polat'a yakışmadı. Kongre üyelerinin adreslerine gönderecekti başta daha sonra bundan vazgeçip internet ortamında yayınlanacak denilmesinin nedeni de anlaşılıyor.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDArda mektup sacmaligi

bu sacmalik

mahkemelerin tutanagini beklemelerhele bir baskanligi bitsin bak neler soyleyecegim
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDHelvaciya burdan saygilarimi iletiyorum.

Ben olsam bende ayagi kalkmazdim, yaptiklarin icin tesekkürler. :tiphat:
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDharbiden ya ardanin mektubu neydi öyle.oda polatla beraber gitsin ozaman.kendini messi saniyor
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDDikkat edilmesi gereken bir nokta var. Kozak orda sesini duyurmaya calisiyor. Agzina dikkat ederseniz yuhlamadigini, birseyler söyledigini görürsünüz. Resmen bu CD`yi hazirlamak. 2000 kisinin icinde 2-3 tane 2 el kaldiran bulmuslar onu gösteriyorlar. Bu arada Helvaci´ya olan tepkiyi gördünüz mü? :)
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDDün agladigini görünce duygusallasmistim ama böyle karaktersiz oyunlari görünce yine sinirim tepeme cikiyor. Baskan oldugun güne lanet ediyorum lanet.
 
Üst Alt