9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVD


Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDYönetim kurulunun önünde oturan ihtiyarları izleyin. Madame Tussauds müzesinden getirmişler bunları sanki. Sabah üstlerindeki tozu alıp salona getirmişler bu mumyaları.. Oylama bitince de yerlerine kadırmışlar.Polat'a teşekkür etmek lazım asında. Uyumak üzere olan bir devi uyandırdı Erol Taş'a taş çıkartarak. Şimdi herkez daha bir sıkı sarılıyor klübe. Darülaceze yemekleri gibi kongreler yaşardık o olmasa.Bu adamın ve yandaşlarının kuyruk acısı geçmez uzun süre. Devamlı bir açık arayacaklar. Bu kötü bir şey değil aslında. Yeni gelecek yönetimlerin diken üstünde yürümeleri başarıya giden yolda motivasyon getirecektir. De benim Polat nefretim nasıl geçecek?Bundan sonraki ilk şampiyonlukta ahdettim bir kasa birayı devirip Polat Renaissance Otel'in önündeki çimlere küçük suyumu dökücem.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVD@UğurSağlam muhalefet iyidir bencede idareciler attıkları her adıma dikkat etmek zorunda kalırlar.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDAdnan Polat bu hareketiyle rezilliğini bir kez daha göstermiş oldu.. Bı de kalkıp insanların GSliligini sorgulamıyor mu delirtiyor adamı!!! Bu mu ardanin cocuğuna anlatcagi dik duruslu GSli.. Kendisine yapılanların kat ve kat fazlasını hakediyor bu adam.. Umarım ilk is kulüpten ihracı istenir..
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDbu dvd "GALATASARAYIMIZIN KURTULUŞU" adı altında gsstore larda satılmalı.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDBence seçime konsantre olalım..Helvacının gülmesini gördüm direk kapadım.Telegole malzeme çıktı..Cumartesi akşamı başkanı konuşacaklarına..Bu videoyu yayınlayıp konuşurlar.Kendi kendimize gündemi değiştiriyoruz..Kaldı 1 Gün:)
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDHelvacı'yı yıpratma taktikleri mi?Yahu nesini savunuyorsunuz bu adamın?Adam kendi yönetiminde olduğu başkan konuşurken protesto edilmesine gülerek yanıt veriyor..Bu kadar pişkinlik olmaz olamaz..
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVD"Death of an Adnan" adiyla piyasaya surulebilir bu DVD
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDgitdikce kuculuyorsun Adnan pOlar yaziklar olsun sana besledigim hurmete

kendiumden utaniyorum
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDYönetim kurulunun önünde oturan ihtiyarları izleyin. Madame Tussauds müzesinden getirmişler bunları sanki. Sabah üstlerindeki tozu alıp salona getirmişler bu mumyaları.. Oylama bitince de yerlerine kadırmışlar.Polat'a teşekkür etmek lazım asında. Uyumak üzere olan bir devi uyandırdı Erol Taş'a taş çıkartarak. Şimdi herkez daha bir sıkı sarılıyor klübe. Darülaceze yemekleri gibi kongreler yaşardık o olmasa.Bu adamın ve yandaşlarının kuyruk acısı geçmez uzun süre. Devamlı bir açık arayacaklar. Bu kötü bir şey değil aslında. Yeni gelecek yönetimlerin diken üstünde yürümeleri başarıya giden yolda motivasyon getirecektir. De benim Polat nefretim nasıl geçecek?Bundan sonraki ilk şampiyonlukta ahdettim bir kasa birayı devirip Polat Renaissance Otel'in önündeki çimlere küçük suyumu dökücem.birgün elbet sende yaslanicaksin, bakalim o zaman senin hosuna gidecek mi, sana böyle cirkin sözler edildiginde. su an sana daha fazla yazmak bile istemiyorum, cünkü görünen köy kilavuz istemez, resmen zaman kayibi olur benim icin.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDÇok üzücü.Polat yönetimi bitmeliydi ama bu şekilde değildi.Herkes zıvanadan çıkmış video'da.Kimse sağlıklı görünmüyor.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDbirgün elbet sende yaslanicaksin, bakalim o zaman senin hosuna gidecek mi, sana böyle cirkin sözler edildiginde. su an sana daha fazla yazmak bile istemiyorum, cünkü görünen köy kilavuz istemez, resmen zaman kayibi olur benim icin.Karar veremedim. Acaba senin için ilk cezamı yesemmm mi? Yemesemmmm mi?
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDbirgün elbet sende yaslanicaksin, bakalim o zaman senin hosuna gidecek mi, sana böyle cirkin sözler edildiginde. su an sana daha fazla yazmak bile istemiyorum, cünkü görünen köy kilavuz istemez, resmen zaman kayibi olur benim icin.sende yazma, tutan yok. her mesajın birilerine çatma, birilerinin taraftarığını sorgulama. polemiğe girme milletle.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDYarın seçim var beyler, boşuna ceza almayın. Sıkıntı olursa bize bildirin, biz hallederiz. Siz sükunetinizi korumaya devam edin.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDbirgün elbet sende yaslanicaksin, bakalim o zaman senin hosuna gidecek mi, sana böyle cirkin sözler edildiginde. su an sana daha fazla yazmak bile istemiyorum, cünkü görünen köy kilavuz istemez, resmen zaman kayibi olur benim icin.Mesajının editlemiş hali bile polemiğin kralı gibi duruyor.Efendilik hiç bir zaman benim değerlerimden biri olmadı. O yüzden sana efendice verilmiş bu mesajdan sonra polemiğe girmeye devam etme diye seni uyarıyorum şimdiden. Polemiksiz de yazı yazılabilir sayın arkadaşım!- İhtiyarlık hiç bir zaman aşşağılama konusu olmadı. Benim mesajımda da böyle bir şey yok zaten. Amacım bu osaydı İhtiyar yerine "moruk" yazardım.- Dikkat ettiysen yönetim kurulunun önündeki ihtiyarlardan bahsediyorum. Tüm salondakilerden değil. Yaşlarına değil tepkisizliklerine isyanım var. Hayri Kozak, İrfan Aktar, Oğuz İmregün, İnan Kıraç gibi adamlar da ihtiyar ama içlerindeki Galatasaray'lılık ruhu, heyecanı yaşlanmamış. Benim bahsettiğim tablodaki ihtiyarların zaten Galatasaray'la tek alakaları lisesinde okumakl. Bunlara adada baş köşede yemek masası ayarla, Kalamış'ta tesisinin kapısından itibaren hürmetle et, kokteylerde davet et, çocukarını parasız üye yap yeter, isterse Galatasaray küme düşsün bunların kılı kıpırdamaz.Kendimi zor tutuyorum. Diğer mevzuya girmiyecem. Ama tek kelime edersen boşaltırım!.................. tüm şarjörü ona göre.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDsende yazma, tutan yok. her mesajın birilerine çatma, birilerinin taraftarığını sorgulama. polemiğe girme milletle.istedigim seyi yazarim, iyi denk geldin. bu forum`da en gicik oldugum insan sensin galiba. istedigin kisiye istedigin seyi salliyorsun, iftira ediyorsun, hakaret ediyorsun. birak da benim gibileri, senin gibilerine karsi olsun. asil senin gibilerini burda tuan yok.
 
Cevap: 9 saatlik GSK 2011 Genel Kurul görüntülerinden HAZIRLATILMIŞ 22dk.lık DVDPolat bunu bilerek tam secim oncesi cikardi, maksat secimleri degil bu video'nun konusulmasi. Kendini reklam yapiyor, holding'ine iyi geliyordur herhalde. Bizim uzerimizden rant saglama pesinde Polat, zaten Allah bilir daha ne dolaplar cevirmistir.Ozellikle Stancu,Culio,Misi transferlerinde ciddigi suphelerim var ki Lucescu da bunu ima ederek Becali'ye ates puskurmustu bizi calistirmayacagini soylerken. Bakalim umarim herseyi ortaya cikarir yeni yonetim.Merak ediyorum, bu Polat uyelikten ihrac edilmek icin daha ne yapmali?
 
Üst Alt