#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 347 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arızalı bir oyuncu mu? Evet.
Sıkıntı yarattı mı? Evet.
Şampiyon olduktan sonra Instagram'dan mal mal şeyler paylaştı mı? Evet.
Tam olmasa da performans/katkı gösterdi mi? Evet.

Madem aldırdığına pişman oldun, o zaman bu adamı parlatıp bir yere çakacaksın. Adamın piyasasını düşürmeden pazarlayacaksın. Terim ve yönetim bu dönemi kesinlikle iyi yönetemedi. Şimdi de toparlayamıyorlar durumu.

Kalirsa iyice icine eder ve son 2 senesinde tribünde oturarak götürür paralari.

Versinler D'Avilaya bonservisin 10% ini komisyon olarak. O takim bulur buna

2.Tarık vakası olacak bence. Bu adamı kimse almaz , bedava veriyoruz diyelim yine almazlar. Disiplinsiz adam başa bela olur, çürük elma misali kasadaki diğer elmalarıda çürütür. Eldeki bir kuş daldaki iki kuştan iyidir , diagne toparlar umuduyla alıp daldaki 2 kuşa gitmek , eldeki kuşu da kaçırır. Keşke 14 günlü yasal süresinde Kasımpaşaya iade etseydik 🙂

Çok da kötü oynamıyordu açıkcası. Onyekuru gibi Düzgün kanatlarla iş yapacak bir adam olduğunu düşünüyorum hala. Karakter sorunları mevcut ama ona yapacak bir şey yok malesef.

bu ligin topçusu. Ceza sahasında 1.93 boyuyla ciddi bir tehdit. Penaltı alma becerisi çok fazla. Kasımpaşa geçen sene ilk yarı 10 tane penaltı kazandı. Çoğu Diagne sayesinde. Galatasaray ikinci yarı tam hatırlamıyorum ama 8 tane penaltı kazandı.

Bu sene Denizli maçında yine penaltı yaptırmıştı, Selçuk atamadı. Ben asla sanıldığı kadar kötü görmüyorum. Karakteri falan önemli değil, Fatih Hoca onu idare etmek zorunda. Falcao'nun sakatlık çilesini çekmek yerine Diagne'nin manyaklıklarını çekmeyi tercih ederim.

Arızalı bir oyuncu mu? Evet.
Sıkıntı yarattı mı? Evet.
Şampiyon olduktan sonra Instagram'dan mal mal şeyler paylaştı mı? Evet.
Tam olmasa da performans/katkı gösterdi mi? Evet.

Madem aldırdığına pişman oldun, o zaman bu adamı parlatıp bir yere çakacaksın. Adamın piyasasını düşürmeden pazarlayacaksın. Terim ve yönetim bu dönemi kesinlikle iyi yönetemedi. Şimdi de toparlayamıyorlar durumu.
Neyini parlatacaksin gol krali oldugu halde adami satamadin bu saatten sonra nasil parlatacaksin

Kadroda kalirsa, hoca bu sefer ayni davranmaz Diagneye. Gecen sene Diagneye tavri bana baya, aman degeri düsmesinde yazin satiyima benziyordu.

Bu sefer satilmadi diye banane der, ve bunu mal hareketlik yaparsa en gec 5-6 hafta icinde keser ve bir daha kurtulus olmaz bunun sözlesmesinden. Hele bu sene sampiyon olmadik diye, gelecek seneye aman Diagnenin degeri yûksek kalsin kafasiyla hayatta girmez.

Diagne, Belhanda, Feghouli ne veriyorlarsa o fiyata satilmali. Hic 3'un, 5'in hesabi yapilmasin. Falcao'yu severiz ama o da oyle. Acilen maas yukunu biraz dusurmek lazim. Catne'ye 2 milyon verseler bilepaketlerim. Bekledikce bu herifin degeri 5 olmayacak. Hatta 2'ise 1'e dusecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt