#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 349 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ooo yine ölü seviciler gelmiş . Bu adam bitik ya , nereye gitse olmadı işte , emre mor 2 bu adam . Nasıl batuhan karadeniz tüm zorlamalara rağmen olmadıysa, bu da olmayacak ya . Adam gibi bir forvet bulun ya , neden sürekli saçma kişileri parlatmaya çalışıyoruz anlamıyorum ki. Alt yapıdan birini çıkarın yine ses çıkartmayacağız ya . Sırf kendini güzel yere atıyor diye bir adam oynatılmaz abi ya

Ooo yine ölü seviciler gelmiş . Bu adam bitik ya , nereye gitse olmadı işte , emre mor 2 bu adam . Nasıl batuhan karadeniz tüm zorlamalara rağmen olmadıysa, bu da olmayacak ya . Adam gibi bir forvet bulun ya , neden sürekli saçma kişileri parlatmaya çalışıyoruz anlamıyorum ki. Alt yapıdan birini çıkarın yine ses çıkartmayacağız ya . Sırf kendini güzel yere atıyor diye bir adam oynatılmaz abi ya
Ne olusu bu adami begenmeyenler egosu ve agir olmasindan dolayi begennmiyor Gol sorunu yokki orasina burasida caprsa suprr ligde rahat 20 gol atar bu Adam

Ne olusu bu adami begenmeyenler egosu ve agir olmasindan dolayi begennmiyor Gol sorunu yokki orasina burasida caprsa suprr ligde rahat 20 gol atar bu Adam
Al ben tüm gollerin linkini vereyim , iki tane gerçek forvet golü göster bana . Yok abi , penaltıları çık adam bomboş , guiza ne ise bu da o , adama artık çarptırarak gol attıracaklar kendi atamıyor diye .

Al ben tüm gollerin linkini vereyim , iki tane gerçek forvet golü göster bana . Yok abi , penaltıları çık adam bomboş , guiza ne ise bu da o , adama artık çarptırarak gol attıracaklar kendi atamıyor diye .
Orasina burssina carpsada atiyor sonucta bize geldiginde 20 golu vardi 10 bizde atti 30.ilk yari gelseydi bi 10 daha atmis olacakti en kotu 20 gol.Benim anlattigim bu forvet yokluginda federasyon izin verebilirdi lisansini cikarirdik forvetsiz cikacagimiza bu cikardi

Rakipler az akillandiysa, bunu yakin markaja falan almaz artik. Ceza sahasina girdigi an bile cok yaklasmazdim ben Diagneye. Zaten adam hep Penalti cikartma pesinde. Rakiplerin ayaklarini yakininda görmedigi an, eli ayagina bulasir ve baya pozisyonun icine eder.

Adamda canavar gibi kalip var ama hava toplarinda bile fazla iyi degil. Zaten pres falanda yapmiyor.

Bonservisine 13 milyon euro verdiğimiz bu arkadaş şimdi nerededir ve ne yapmaktadır. Bonservisi bizde olduğu halde neden bu kadar para verdiğimiz oyuncudan faydalanamıyoruz bu forvetsizlik ve dar kadro durumunda bunlar hep soru işareti.

kral dönüyor , gelecek sene belhanda ve diagne üzerine takım kuracağız gibi görünüyor.

solda onyekuru yerine arda oynayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt