#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 348 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adamı o dönemde almakta bir hata yoktu, ligi aldıracak kısa vadede iyi işti. Ha özel hayatında nasıl bir sayko olduğunu bilemezdik ancak sahada her işi yapıyordu, Paşa'da aldığı ceza sonrası oynamadığı süre fiziksel olarak zayıflattı bu da geriye götürdü. Brugge'de de Dennis, Okereke, Openda varken ilk 11 oynamaya başlamıştı, o penaltıyı atsa iş başka noktalara gidebilirdi kral olıyım dedi rezil oldu.

Lakin 10 ya da 13 her neyse çok fazlaydı keza maaşı da çok fazlaydı.

5-6 bonservis 1 milyon euro maaşa alsak yazın da en kötü bu bedellere rahatça gönderirdik.

Bir de bu herifin menajeri çok dandik, elindeki en pahalı oyuncu kendisi, başkasını da araya sokmak lazımdı.

+ taraftarın hiç bir boku beğenmemesi
Ünal Aysal'ın çileklerinden sonra şımardı taraftar.

Unuttu Lukunku, Bratu, Berkant, Aykut ile oynadığımız dönemleri. Bazen diyorum ki en kötüsüne layık bu şımarık taraftar!

Geçtiğimiz dönemki transferleri şimdi yapsak kulübü yıkarlardı. Ankaragücü'nden Şaş'ı alırdık "Ankaragücü'nden topçu mu alınır?", İstanbulspor Davala'yı alırdık "İstanbulspor'dan topçu mu alınır?" derlerdi. Cidden şımarık ve çok şey bildiğini zanneden aslında bir b*k bilmeyen vasat bir taraftar topluluğuna sahibiz.

Ünal Aysal'ın çileklerinden sonra şımardı taraftar.

Unuttu Lukunku, Bratu, Berkant, Aykut ile oynadığımız dönemleri. Bazen diyorum ki en kötüsüne layık bu şımarık taraftar!

Geçtiğimiz dönemki transferleri şimdi yapsak kulübü yıkarlardı. Ankaragücü'nden Şaş'ı alırdık "Ankaragücü'nden topçu mu alınır?", İstanbulspor Davala'yı alırdık "İstanbulspor'dan topçu mu alınır?" derlerdi. Cidden şımarık ve çok şey bildiğini zanneden aslında bir b*k bilmeyen vasat bir taraftar topluluğuna sahibiz.
feneri bitiren kibre benzer bir durum.

tespitlerin çok doğru :tbr: etikete önem verme huyundan vazgeçmeliyiz

Yönetim Diagne'nin satış sürecini belki iyi yönetemedi ama sosyal medyada özellikle ergen tayfa da adamın değerini düşürdü. İstenmediği bu kadar belli edilen hiç bir oyuncu için kimse yüksek meblağ ödemez. Bunda elbette taraftara malzeme veren Diagne'nin de suçu var. Sözün özü her şeye rağmen tatmin edici bir teklif gelmezse ben kalması taraftarıyım. Yedekte kiralık adam duracağına bu adam dursun.

Bizimkilerin b*k yemesi o da. Gol kralı olmuş adamı satamadılar bir yere.

Şimdi ne yapalım o zaman? Yine bekletip g*tümüze girince zevk mi alalım? Oynatacaksın az çok bir yere çakacaksın.
Oynatip verim almaya calisacaksin tekrar 30 gol atsa taraftar tekrar itin bi tarafina sokacak gene alici bulamiyacaksin eskiden sosyal medya futbolda bu kadar onemli degildi simdi cok onemli

Bu adamin 1 senelik maliyetinden daha fazla maliyete Andone'yi kiralayip 1 gram faydalanamadik. Hem elimizdeki gol kralinin bir degeri kalmadi, hem kiralik oyuncu bir sey getirmedi. 5-6 milyona anca satilir, onu da verirlerse.

valla kim ne derse desin ben DİAGNE nin önümüzdeki sezon ask forvet olmasını isterim bizim sorunumuz golcü değil golcüye pas atacak adamlarda kanatlarımız orta yapmayı düşünmüyor gol atmayı düşünüyor. Diagne gibi fizikli bir oyuncu her zaman iş yapar son şampiyonluğumuzdaki payını kimse yabana atamaz.

Adamlar lig devam ederken Onyekuruyu cagira biliyor yada Corona yuzunden 5 oyuncu degistirebiliyorsun.Sozlesmesi dondurulmus veya basla takimda kiralik oynayan oyunculari geri cagirma hakki neden verilmiyor Luyin ve Diagnenin lisansini cikartip kadroya ekleyebilirdik .Diagneyi begenmesek bile Falcaonun olmadigi maclarda orda dikilse yeterdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt