90. Oscar Adayları Açıklandı: 'The Shape of Water' 13 Dalda Aday Gösterildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

90. Oscar Adayları Açıklandı: 'The Shape of Water' 13 Dalda Aday Gösterildi

Zevkler ve renkler tartışıaz ama The Shape of Water'ı yarısında kapattım. Çok saçma ve sıkıcı bir filim.

ı-tonya cok guzel bi biyografi filmi olmuş.tonya hardingin cevresindeki şerefsizler kızın hayatını karartmıslar.manyak bi yetenek gercekten.çok yazık....böyle yeteneklerin heba olmasına üzülüyorum.annesi olan kadın birazcık sevgi verseymiş,iyi insanlara mutlaka bulaşırmış tonya.dünyanın da en iyisi olurdu alanında muhtemelen,rekorlarla.

Son düzenleme:
ı-tonya cok guzel bi biyografi filmi olmuş.tonya hardingin cevresindeki şerefsizler kızın hayatını karartmıslar.manyak bi yetenek gercekten.çok yazık....böyle yeteneklerin heba olmasına üzülüyorum.annesi olan kadın birazcık sevgi verseymiş,iyi insanlara mutlaka bulaşırmış tonya.dünyanın da en iyisi olurdu alanında muhtemelen,rekorlarla.

kari yaptirmis olabilir..... kanmamak gerek serginho

kari yaptirmis olabilir..... kanmamak gerek serginho

yok abi sanmıyorum ya,sevgilisinin arkadaşı şişko yaratık kafadan kontak biri belli,kıza olan nefretinden halt yemiş.sevgilisi psiko manyagın teki zaten.o gerizekalı arkadaşı ile saçmasapan planlar yapmış falan filan.ama dediğim gibi kızın annesi dogru düzgün biri olsa zaten bu insanlarla tanısmaz,basarılarına basarı katardı.filmin sonundaki videosunu izledim de uçuyo resmen kız,çok estetik.şimdi diger videolara bakıcam ödül törenine kadar.

dünyada,ülkemizde ne yetenekler var da işte çöp bi hayat ,çöp insanlar yüzünden tanıyamıyoruz..

edit:tonyanın dogum haritasına baktım.ikili ilişkilerden,arkadaş çevresinden göreceği zararı acıklıyo resmen.bu insanlar kızın hayatıyla,işiyle oynamış.tonya cevresindeki insanların kurbanı olmuş.

Son düzenleme:
Üst Alt