90. Oscar Adayları Açıklandı: 'The Shape of Water' 13 Dalda Aday Gösterildi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

90. Oscar Adayları Açıklandı: 'The Shape of Water' 13 Dalda Aday Gösterildi

en iyi film shape of water

edit. del toro zarfı iki kez kontrol etti sonuç bukez doğru maalesef.

Son düzenleme:
amma uzun surdu yaw bu sene
komik de degildi pek
surekli kadin madin biseyler anlattilar
lupita nyongonun fizigi highlight oldu
willem dafo kazansa memnun olacaktim da saglik olsun yani

başlangıcında kadın küvette mastürbasyon yapıyor ,sonunda aynı kadın suyun içinde balığa veriyor

jüriyi *****culardan mı oluşturuyorlar artık

hugo dan donra izlediğim en sığ oscar adayı olan filmdi

netekim bu da almış

başlangıcında kadın küvette mastürbasyon yapıyor ,sonunda aynı kadın suyun içinde balığa veriyor

jüriyi *****culardan mı oluşturuyorlar artık

hugo dan donra izlediğim en sığ oscar adayı olan filmdi

netekim bu da almış

Shape of water'ı izlemediğim için yorum yapamayacağım ama Hugo için hakikaten "sığ" bir yorum yapmışsın ağabey ;)

Shape of water'ı izlemediğim için yorum yapamayacağım ama Hugo için hakikaten "sığ" bir yorum yapmışsın ağabey ;)

benim bir filme sığ demem ayrı bir olay senin çıkıp bana yada yorumuma sığ demen ayrı bir olay

ben hoşuma gitmeyen yanlarını açıklayarak neden sığ dediğimi açıklayabilirim

ama sen benim yorumuma dolayısıyla bana yakıştırdığın "sığ" tanımlamasını nasıl açıklayacaksın

ha ben açıklarım o da "senin sığlığın"

benim bir filme sığ demem ayrı bir olay senin çıkıp bana yada yorumuma sığ demen ayrı bir olay

ama sen benim yorumuma dolayısıyla bana yakıştırdığın "sığ" tanımlamasını nasıl açıklayacaksın

Çok alıngan değil misin abi; kırdığım için özür diliyorum.

Abi sağ kalçasına mı sıkayım, yoksa sol kalçasına mı?

gary oldman senelerdir hakettiğini sonunda aldı.devasa bi yetenek adam.ödüllerden ötürü mutluyum.ı-tonyada tonyanın annesini canlandıran ablaya giden ödül de cok haklı bi ödüldü.ama gecede cok sadeydi herşey.cok sıradandı.

Üst Alt