#93 Sacha Boey - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çapraz bağları kopan adam bu kadar kısa sürede iyileşip bireysel altrenmanlara başlayamaz yahu.
Arka adelede ileri derecede yırtık vardı muhtemelen. Marsilya maçında ayağını 2 metre yukarı kaldırıp topu almıştı ne olduysa orada oldu.
Illa çapraz bağları kopmuştur gibi bir iddiam yok ama Marsilya maçı üzerinden 1,5 ay geçmiş. Adamın ilk defa çalışırken görüntüleri ortaya çıkıyor, gayette bireysel antrenmanlara başlayabilir 1,5 ay sonrasında. Futbolcularda rehabilitasyon süresi daha hızlı geçiyor çünkü her gün saatlerce çalışma yapma durumları var normal insanlara göre.

Zaten bireysel çalışma da değil yaptığı, çocuk videosunda sporculara özel bir rehabilitasyon kliniğini mi ne etiketlemiş. Çalıştığı alet de özel bir alet yani normal bir fitness salonunda bulunacak birşey değil, yani kısacası gözetim altında yapıyor şu yaptığı çalışmayı.

Çapraz bağ sakatlığı mıdır bilemem ama net bir şekilde ağır bir sakatlık geçirmiş ve bizim kulüp bunu saklıyor. Olay tamamen bundan ibaret.

Uyluk güçlendirme egzersiz yapıyor zaten geçirdiği de uyluk kas sa katlıydı çapraz bağı ile alakası olduğunu sanmıyorum büyük ihtimal ciddi tendon rüptür ihtimali olduğu için risk etmek istemediler.

Zaten geçirdiği sakatlık sonrası iyileşme sürecinde tekrar sakatlanmıştı ve muhtemelen kasdaki yırtık derecesi ilerledi bu tür sakatlıklarda oyuncuyu riski edersen tendon kopması ve futbol hayatının ciddi oranda etkilenmesi ihtimali mevcut çok genç bir oyuncumuz bence risk almamaları gayet doğru bir yaklaşım.

Ayrıca söylentiye göre kendisi bireysel antrenmanda zorladığı için sakatlığı nüks etmişti yani burada hekiminin suçu olduğunu sanmıyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada yedin çok da kötü performans göstermedi bence oldukça iyi toparladı bonservissiz aldığımız bir oyuncu için bence Avrupa’da gösterdiği performans ile uygun bir fiyata satabileceğimizi düşünüyorum bu açıdan yedlin de bir kazanç denenebilir.

Omar’ın performansına göre ben yedlini 2-3 m Euro’ya satardım açıkçası iyi para

Uyluk güçlendirme egzersiz yapıyor zaten geçirdiği de uyluk kas sa katlıydı çapraz bağı ile alakası olduğunu sanmıyorum büyük ihtimal ciddi tendon rüptür ihtimali olduğu için risk etmek istemediler.

Zaten geçirdiği sakatlık sonrası iyileşme sürecinde tekrar sakatlanmıştı ve muhtemelen kasdaki yırtık derecesi ilerledi bu tür sakatlıklarda oyuncuyu riski edersen tendon kopması ve futbol hayatının ciddi oranda etkilenmesi ihtimali mevcut çok genç bir oyuncumuz bence risk almamaları gayet doğru bir yaklaşım.

Ayrıca söylentiye göre kendisi bireysel antrenmanda zorladığı için sakatlığı nüks etmişti yani burada hekiminin suçu olduğunu sanmıyorum

Thanks doc.

İzleyince dizine bir şey olmuş gibi bir izlenim edinmiştim. Uyluk güçlendirme hareketi ise olumlu

Yener Ince yerine seni görmek istiyoruz.

Üst Alt