#93 Sacha Boey - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Uyluk güçlendirme egzersiz yapıyor zaten geçirdiği de uyluk kas sa katlıydı çapraz bağı ile alakası olduğunu sanmıyorum büyük ihtimal ciddi tendon rüptür ihtimali olduğu için risk etmek istemediler.

Zaten geçirdiği sakatlık sonrası iyileşme sürecinde tekrar sakatlanmıştı ve muhtemelen kasdaki yırtık derecesi ilerledi bu tür sakatlıklarda oyuncuyu riski edersen tendon kopması ve futbol hayatının ciddi oranda etkilenmesi ihtimali mevcut çok genç bir oyuncumuz bence risk almamaları gayet doğru bir yaklaşım.

Ayrıca söylentiye göre kendisi bireysel antrenmanda zorladığı için sakatlığı nüks etmişti yani burada hekiminin suçu olduğunu sanmıyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
hekimin suçu yokta peki melih Türkiyede kas sakatlıklıkları için hekim mi yok ? neden yurtdısına gidiyor fransada olan hekim burada yokmu
ameliyat filan olsa belki anlarım ama bu şekilde olunca bizim kulüp doktoru da göze batıyor işe yaramıyor mu diye

Illa çapraz bağları kopmuştur gibi bir iddiam yok ama Marsilya maçı üzerinden 1,5 ay geçmiş. Adamın ilk defa çalışırken görüntüleri ortaya çıkıyor, gayette bireysel antrenmanlara başlayabilir 1,5 ay sonrasında. Futbolcularda rehabilitasyon süresi daha hızlı geçiyor çünkü her gün saatlerce çalışma yapma durumları var normal insanlara göre.

Zaten bireysel çalışma da değil yaptığı, çocuk videosunda sporculara özel bir rehabilitasyon kliniğini mi ne etiketlemiş. Çalıştığı alet de özel bir alet yani normal bir fitness salonunda bulunacak birşey değil, yani kısacası gözetim altında yapıyor şu yaptığı çalışmayı.

Çapraz bağ sakatlığı mıdır bilemem ama net bir şekilde ağır bir sakatlık geçirmiş ve bizim kulüp bunu saklıyor. Olay tamamen bundan ibaret.
Kulüp ne zaman saklamadı ki. Milletin oyuncusu 2 ayda tazı gibi dönüp gelirken bizim oyuncular 6 Aydan erken dönmüyor, düşünün falcao 1,5 sene süründü gitti 20 gün İspanya’da kaldı adamın ayağı yeniden kaynattılar sanki.

Spor yaralanmalarında tedavi edici unsurlar konusunda yeterlilik seviyesinde belki de 10 senedir şüphelerim var.

3 hafta once ruyamda hastanedeydi bjk formasıyla galiba.once kendi sakatlandi ve sonra butun bjkliler sakatlandi
Yorumu 26 eylul 2021de yazmisim.bunu gec,ilk sakatliktan önce gordum bu ruyayi.kasimpasa maci oncesi sanirim.bir daha bana bu sekilde ayan olmazsa iyi olur.ortada hicbisey yokken ben boeyi niye hastanede görüyorum🙄şampiyonluk rüyaları gormek istiyorum artik

Çapraz bağları kopan adam bu kadar kısa sürede iyileşip bireysel altrenmanlara başlayamaz yahu.
Arka adelede ileri derecede yırtık vardı muhtemelen. Marsilya maçında ayağını 2 metre yukarı kaldırıp topu almıştı ne olduysa orada oldu.
bu herif zıplayınca bişeyler oluyo

ilk sakatlık haberi, 9 eylül 2021

Dün akşam yapılan antrenmandaki çift kale maçta arka adalesinde ağrı hisseden ve bugün yapılan tetkiklerinin ardından sol üst arka adale grubunda ikinci derece zorlanma, kısmi yırtık ve kanama tespit edilen Sacha Boey’in tedavisine başlandı.

8 eylül idman görseli

E-xlu7KWEAE6pvK

50baa89eb55043409b40bf62fc658d7a.jpg

Sabri Sarıoğluna yapılan haksızlılar sonrasıo bölge lanetlenmiştir.

Eboue: Menajeri ya da sevgilisi kağıt imzalatıp bütün parasını iç etmişlerdi
Hamit: Ortasaha olmasına rağmen bir dönem sağ bek oynadı ve sakatlıklardan maça çıkamadı
Veysel Sarı-Tarık Çamdal-Salih Dursun, şener: 4ünü toplasan zaten bir futbolcu etmez
Cavanda: Adam geldi, 1-2 maç oynadı, gitti
Linnes: 6 ay lisanssız kaldı adam
Yedlin: koşmayı unuttu :asd:
Omar: Kör oldu
Boey: Topal oldu
Mariano: Öldü.
Kevin Großkreutz Topa dokunmadan gitti, kariyeri bitti

Yaklaşık 3 haftadır Fransa’da tedavisi devam eden Sacha Boey ile ilgili yeni gelişme yaşandı. Genç oyuncunun aynı sorunu tekrar yaşamaması adına tedavi süreci 2 hafta daha uzatıldı.

🔗 beIN

Üst Alt