#93 Sacha Boey - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kulup personeli esliginde çalışırken olmamış mı bu olay? Boeyden ziyade onu o şekil çalıştıran veya uyarmayan gerizekali bence. Adam ayaginin atacagini bilse niye abansın ki öyle
kendiliginden atmis kendisini iyi gördü diye. kafile moskovaya gittiginde olmus olay. hatta yener ince de bu olayi kapali sekilde dogruladi (kendisi hizli bir oyuncu vs. vs. diye)

Hayatında spor yaptın mı hiç

Oyuncu kendi kendine hızlı depar atmış olamaz mı

Kafalara bak ya, uyluk yırtığından 3 ay dönememiş adam hala oyuncuyu aklama peşinde.
Spor yaptım.
Oyuncu kendi kendine depar atmış da olabilir ancak bu ne kadar rasyonel bir davranış sence? Senin ayağın kırılsa doktor sana atıyorum 2 gün ayağa kalkma dese sen 2 saat sonra hoplayıp ziplar mısın bile bile? Oyuncuyu ben niye aklamaya çalışayım ne alaka şimdi? Belli ki teravi sürecinde ilgilenilmemiş -ki adamı Marsilya maçında oynattılar- adamla çalışırken de muhtemelen olacakları ön görememişler yüklenmişler. Sonra da Boey hızlı oyuncu falan diyorlar, saçmalık.

Spor yaptım.
Oyuncu kendi kendine depar atmış da olabilir ancak bu ne kadar rasyonel bir davranış sence? Senin ayağın kırılsa doktor sana atıyorum 2 gün ayağa kalkma dese sen 2 saat sonra hoplayıp ziplar mısın bile bile? Oyuncuyu ben niye aklamaya çalışayım ne alaka şimdi? Belli ki teravi sürecinde ilgilenilmemiş -ki adamı Marsilya maçında oynattılar- adamla çalışırken de muhtemelen olacakları ön görememişler yüklenmişler. Sonra da Boey hızlı oyuncu falan diyorlar, saçmalık.
Nasıl ilgilenilmemiş? Her gün açıklama oluyordu Boey hakkında. Belliki bir şey oldu Loko maçında ayrı çalışırken.

Bu konuda net bir ihmal var ve biz bunun sebebini bilemeyiz ama 3 aydır oyuncu yoksa oyuncu da suçludur bu işte zira 15 günlük sakatlık.

Nasıl ilgilenilmemiş? Her gün açıklama oluyordu Boey hakkında. Belliki bir şey oldu Loko maçında ayrı çalışırken.

Bu konuda net bir ihmal var ve biz bunun sebebini bilemeyiz ama 3 aydır oyuncu yoksa oyuncu da suçludur bu işte zira 15 günlük sakatlık.
Nerede her gün açıklama oluyordu? Kulupten 1 kez açıklama geldi o da artık kamuoyu çalkalanınca. Sonra da 4 hafta daha yok dendi.
İhmal konusu; ben de onu diyorum işte! Tabi ki ihmal var burada. Sadece tek taraflı değil bu, Boey tutamadı kendini depar attı diye saçma bir neden olamaz. Boey’in sakatlık dönüşü egzersizlerinde kapasitesini aşacak şekilde çalıştırıldı ve patladı o da. Artık fizyo ekibi mi spor bilimcileri mi kim ilgileniyorsa onların da hatası. Zaten adamı Marsilya maçında oynatmak başlıca hata.

Nerede her gün açıklama oluyordu? Kulupten 1 kez açıklama geldi o da artık kamuoyu çalkalanınca. Sonra da 4 hafta daha yok dendi.
İhmal konusu; ben de onu diyorum işte! Tabi ki ihmal var burada. Sadece tek taraflı değil bu, Boey tutamadı kendini depar attı diye saçma bir neden olamaz. Boey’in sakatlık dönüşü egzersizlerinde kapasitesini aşacak şekilde çalıştırıldı ve patladı o da. Artık fizyo ekibi mi spor bilimcileri mi kim ilgileniyorsa onların da hatası. Zaten adamı Marsilya maçında oynatmak başlıca hata.
Loko maçına kadar kulüp her gün açıklıyordu durumunu, hoca da en kötü Beşiktaş maçına döner dedi.

Bence oyuncunun direkt hatası olma ihtimali de sağlık ekibi kadar yüksek çünkü o dönem yaptığı açıklamada bir an önce dönmek istediğine vurgu yapmıştı zira oyuncu da hızlı dönmek için kendine zarar verebilir, hele de böyle bir oyunda çok mümkün bir durum bu.

Sarachi Fener maçında o ortayı açmasa orada dursa 1 hafta erken dönecekti mesela.

Yener Ince yerine seni görmek istiyoruz.

Ben her ne kadar spor yaralanmaları alanında birçok hekimle aktif çalışsam da ancak yardımcı bir pozisyonda yer alabilirim , çok isterdim doğrusu ama bu göreve ortopedist ve fizik tedavi uzmanları alınır.

Belki ilerde kendi sağlık kompleksimizi oluşturur görüntüleme ve tedavi merkezi kurarsak o zaman olabilir.ama bu işi sponsorluk adı altında daha ucuza hallediyorlar

Üst Alt