A.Ligi L Grubu | Beşiktaş 1-3 Porto | 21 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Ligi L Grubu | Beşiktaş 1-3 Porto | 21 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: A.Ligi L Grubu | Beşiktaş 1-3 Porto | 21 Ekim | Maç Sonucu

Kim anlıyor peki? Schuster anlamıyor, Rijkaard anlamıyor, Aragones anlamıyor, Del Bosque anlamıyor, Hiddink anlamıyor, Löw zaten hiçbir şey bilmiyor.. Kim anlıyor söyler misiniz?

Benim sitemimdir bu zaten. Rijkaard´i ilk yenilgisinden sonra yerden yere vuran adamlar nedense Schuster´i 5 yenilgi almasina ragmen elestirmiyor simdilik. Benim tavrim buna. Rijkaard gecen sezon bu zamanlarda firtina gibi eserken kimseye yaranamiyordu. Schuster bu kadroyla hicbirsey yapamiyorken hala korunuyor. Neden acaba?

Maçı izlemedim bile. Lakin hep diyorum Beşiktaş aşırı derecede abartılıyor diye. Q7 ve Guti transferleriyle o kadar gaza geldiler ki en yakın arkadaşlarımdan nefret eder oldum yahu. :D UEFA'yı alırız muhabbetleri yapıyordu yanımda. :)

Hani o futboldan zerre anlamayan Rijkaard'ın Galatasaray'ı bu zamanlarda Yunanistan deplasmanlarından güle oynaya dönüyordu. Ve bizim yaptıklarımız ortada..

Ne olmuş la böyle :) 9 kişi kalmış birde adamlar. Beşiktaş maçın tekrarını istesin baksana şartlar eşit değilmiş. :)

Ya q7 ile gutiyi gözünüzde büyütmeyin arkadaşlar. Oynasa ne farkedecektiki. Hakemden daha fazla portoyu zorlayan bir isim yoktu bugün sahada. Vermediği golde ne buldular cidden merak ediyorum .Beşiktaş Galatasaraydan hallice sadece . Sezonu erken açmanın verdiği fizik gücle havalı transferlerin verdiği gazla bir süre gittiler işte. Geçen seneki Galatasaray kadar bile değiller. Daha fiziksel olarak düşüşe geçecekleri zaman gelmedi aslında . Birde oyun anlayışları çok kötü defansları savruk ve ağır buna rağmen defansı önde kuruyorlar . Çok büyük hata. Beşiktaşın q7 ve guti varken tempo yapmasına defansı çok ilerde kurmasına gerek yok aslında. Shusterin sonunun Rijkaardan kötü olacağını düşünüyorum.

Kim anlıyor peki? Schuster anlamıyor, Rijkaard anlamıyor, Aragones anlamıyor, Del Bosque anlamıyor, Hiddink anlamıyor, Löw zaten hiçbir şey bilmiyor.. Kim anlıyor söyler misiniz?

Hocalara bu işten anlamıyor demek büyük haksızlık ama bazı ünlü teknik adamların bu ülkede yaptıkları çok büyük hatalar var inanın sen ben yapmayız . Kendi kafasındaki elbiseyi takıma zorla oturtmaya çalışıyorlar takımın yapısı kadrosuna bakmadan, bedene göe elbise dikilir hakbuki .Shuster bu defansı ileride kurma sevdasından vazgeçmezse çok başı ağrır. Rijkaard ise benzer bir hatayı 4-3-3 sisteminde ısrar ederek yaptı.

Cevap: A.Ligi L Grubu | Beşiktaş - Porto | 21 Ekim | 20.00 | Star TV

Allah askina Porto ne zaman bizi elege cevirdiki?

En güçlü zamanlarında İnönü'de 92. dakika golü ile yenildik. 0-1

O zamanki kadro bugun ki kadrolarından kat kat daha güçlüydü:

Besiktas 0 - 1 FC Porto :: Liga dos Campeões 2007/2008 :: zerozerofootball.com

Bizim kadroda da Gökhan Zan, İbrahim Akın, Serdar Özkan, Delgado vardı.

Bu maç beraberlik kokuyor, ama sürpriz bir gol bulursak galibiyete şaşırmayın şimdiden söylüyorum, 12 saat çinde tekrardan buraya yazarım...

Sende yaz.

:asd: :D :D

Takımım rezilken Beşiktaş'ın haline gülemiyorum.

Ben sadece medyanin yandasligini saskinlikla izliyorum. Rijkaard´i bitirmislerdi bile. Schuster´in neyini görüyorlar cok merak ediyorum.

Besiktas'in Avrupayla tek alakasi FIYAPI Stadinin Besiktas'ta olmasidir, bunu bi türlü anlayamadilar.

Birgün gelirse takımımız inş böyle 9 kişi filan kalıp rakibini deplasmanda eze eze yener

Üst Alt