A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı!

Iyi güzel de Ömer Erdogan ile bu bir mi?

Turnuvaya gidece takimdan bahsediyoruz burada.

Anlatmak istediğim konu şu. Takım stoper konusunda sıkıntı yaşıyor bunda hem fikiriz. Adamlar bunun farkında o yüzdende milli takımdaki bu stoper sıkıntısına rağmen milli takıma çağırılmadığı için sitem etmiş. Zaten alınabilecek yerli stoperler sınırlı. Eğer Ömer Toprak takıma alınmıyorsa Yalçın alınmalıydı bana kalırsa.

Ömer'in malum durumu. Serdar'ın da sakatlığı var. Kadro da mevcut şartlarda en iyiye yakın. Birtek Sinan olabilirdi ama büyük eksik değil.

Sadece eleştirmek için eleştiriyorlar. Sanki memleket Chiellini kaynıyor da hoca Semih'i aldı.

Sanki memleket Chiellini kaynıyor da hoca Semih'i aldı.
semih-kaya-giorgio-chiellini-ve-gokhan-zan-3588.jpg
gökhan zan bile olurmuş be semih yerine

Töre varsa ben milli takımda oynamam bi daha dedi bu saatten sonra ft onu takıma alır mı sanıyon kimsin ulan sen gider koyuyon ft ye hocana saygın yoksa giremezsin milli takıma.

dogal olarak o resti cekmedimi sence? töre yok kadro da simdi mesela? Niye almadin peki? Adam almanyanin en iyi 5 stoperlerinden birisi ve sen elinin tersiyle itiyorsun. Yürüyen ego iste

Takım savunması=stoper anlayışına uygun bir mesaj.:red:

Başakşehir'in sahada geri dönmeyen 1 tane oyuncusu yok, 9-10 tane oyuncuyu aynı karede görebiliyorsun maçın herhangi bir anında.

Bu şekilde savunmayla Yalçın'ı sezonun en iyi 11'ine yazarım fakat avrupa şampiyonası kadrosuna yazmam.

Ali Turan da sezonun en iyi stoperlerinden biri. Hatta belki Yalçın'dan da iyiydi performansı.

Selim'i kadroya yazacağına onu yazsaydın bari.

Takım savunması=stoper değil ama stoper takım savunmasının en önemli parçasıdır. Bu parçadaki en önemli isimlerden biride Yalçın oldu bu sezon Başakşehir'de.

dogal olarak o resti cekmedimi sence? töre yok kadro da simdi mesela? Niye almadin peki? Adam almanyanin en iyi 5 stoperlerinden birisi ve sen elinin tersiyle itiyorsun. Yürüyen ego iste

Oynamıyorum dedi oynamıyorum ft bırakınca mt yi o zaman girebilir elemelerde bile hiç katkısı olmamış çıkmışsın burda yok neden kadroda yok diyorsun elemelerde oynayanlara ayıp değil mi ömer hiç yoktan gelicek hop oynuyacak yok öyle dünya.

Takım savunması=stoper değil ama stoper takım savunmasının en önemli parçasıdır. Bu parçadaki en önemli isimlerden biride Yalçın oldu bu sezon Başakşehir'de.

Sezon karmasını seçmiyoruz

Şampiyonaya oyuncu seçiyoruz

Yine de Konya'nın yedek stoperinden Başakşehir'in as stoperine gelmek bir aşamadır

Böyle böyle Semih'in de kıymetini anlarsın umarım ileride renktaş

Sezon karmasını seçmiyoruz

Şampiyonaya oyuncu seçiyoruz

Yine de Konya'nın yedek stoperinden Başakşehir'in as stoperine gelmek bir aşamadır

Böyle böyle Semih'in de kıymetini anlarsın umarım ileride renktaş

Tamam Kardeşim anladım sana göre Semih dünyanın en iyi stoperi kapatalım konuyu.

Üst Alt