A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı!

ahmet çalık yerine ömer toprak,

ismail yerine hasan ali,

emre mor yerine sinan gümüş,

olcay yerine yasin,

harun yerine tolga

ulan madem töreyi almayacaktın ne diye ömeri çağırmadın bu stoper kıtlığında
ayrıca alper potuk kalabilirdi bence olcay hıyarından iyidir

Yalcin'in sitemi kendi alinmamasina degil de takima alinan bazi oyunculari ise bir nevi anlarim.

Eger ama hayatinda hic bir milli maca cikmamis 34 yasindaki bir adam kendinin neden milli takima cagrilmadigina sitem ediyorsa diyecek birsey bulamiyorum gülebilirim buna ancak.

Dedigim gibi ilk cümlemdeki gibi ise bir nevi anlarim Yalcin'i cünkü orada olmayi hak etmeyen bir kac adam var net bir sekilde. Olcay ve Ismail net bir sekilde sampiyon takimin oyunculari olduklari icin alindilar, cünkü ikisi de bu 23 kisilik kadroda en kazma herifler, Burak dan bile kazma bu ikili.

Hiç milli takımda oynamamış olması asla alınamaz anlamına gelmiyor yok öyle birşey. Zamanında 34 yaşındaki Ömer Erdoğan milli takıma çağırılmıştı hiç milli olmamasına rağmen. Kim iyiyse o alınır milli takıma.

Ömer Toprak neden yok diyenler , hocayi gercekten tanimayan insanlar... Fatih Hoca egosu everestten bile yüksek olan bir hoca, gökhan töre , ömer toprak olayinda ikisinede bu olayi kapatin öpüsüp barisin dedi, hakan ve töre bu olayi kapatip baristilar , ama ömer toprak gökhan törenin oldugu milli takimda forma giymem diyerek fatih hocaya resti cekti...bunu fatih hoca unuturmu? Tipki Ayi Volkan olayindaki gibi adam kendisine yapilan terbiyesizlikleri unutmuyor...

Ama olay aynen medyaya yansıdığı şekilde gerçekleşmişse Ömer'in bir şey olmamış gibi Töre ile barışması beklenemez. Adam dava açsa Gökhan hapse girerdi belki de şöyle bir olayda.

Bence Ömer'in Gökhan varsa ben yokum demesi gayet doğru. Terim, Ömer'in gelmiyor olmasını kendisine yapılan bir yanlış gibi görüyorsa hata ediyor. Öyle barışın demeyle çözülecek iş değil. Hatta hiç bir şekilde çözülmez. Ben Ömer'in yerinde olsam çoktan dava açmıştım Gökhan'a. Bırakın aynı takımı aynı ülkede bile bulunmam bundan sonra.

Aytaç transfer edilse 10 sayfa kafa açardınız yav anadolu takımlarında bile oynayamamış diye

Şimdi kıymete bindi adam

Bu sezon lig'de • Semih Kaya MB Hava Topu Kaz.: 1,8 İki Mücadele Kaz.: %58 • Yalçın Ayhan MB Hava Topu Kaz.: 3,0 İki Mücadele Kaz.: %71

Ömer Toprak neden yok diyenler , hocayi gercekten tanimayan insanlar... Fatih Hoca egosu everestten bile yüksek olan bir hoca, gökhan töre , ömer toprak olayinda ikisinede bu olayi kapatin öpüsüp barisin dedi, hakan ve töre bu olayi kapatip baristilar , ama ömer toprak gökhan törenin oldugu milli takimda forma giymem diyerek fatih hocaya resti cekti...bunu fatih hoca unuturmu? Tipki Ayi Volkan olayindaki gibi adam kendisine yapilan terbiyesizlikleri unutmuyor...

Terbiyesizlikten ziyade adam ''ben o futbolcu milli takimda oldugu sürece milli takimda oynamayacagim'' diyerek milli takim kariyeri kendisi bitirdi. Eminim ki mili takimda oynamak istiyorum deseydi Fatih hoca ona bir daha sans verirdi. Hocanin egosuyla alakasi yok.

Terbiyesizlikten ziyade adam ''ben o futbolcu milli takimda oldugu sürece milli takimda oynamayacagim'' diyerek milli takim kariyeri kendisi bitirdi. Eminim ki mili takimda oynamak istiyorum deseydi Fatih hoca ona bir daha sans verirdi. Hocanin egosuyla alakasi yok.

normal bi ülkede gökhan adli sahsin milli takımdan ihraci gerekir ömer bu konuda haklidir

Hiç milli takımda oynamamış olması asla alınamaz anlamına gelmiyor yok öyle birşey. Zamanında 34 yaşındaki Ömer Erdoğan milli takıma çağırılmıştı hiç milli olmamasına rağmen. Kim iyiyse o alınır milli takıma.

Iyi güzel de Ömer Erdogan ile bu bir mi?

Turnuvaya gidece takimdan bahsediyoruz burada.

Ama olay aynen medyaya yansıdığı şekilde gerçekleşmişse Ömer'in bir şey olmamış gibi Töre ile barışması beklenemez. Adam dava açsa Gökhan hapse girerdi belki de şöyle bir olayda.

Bence Ömer'in Gökhan varsa ben yokum demesi gayet doğru. Terim, Ömer'in gelmiyor olmasını kendisine yapılan bir yanlış gibi görüyorsa hata ediyor. Öyle barışın demeyle çözülecek iş değil. Hatta hiç bir şekilde çözülmez. Ben Ömer'in yerinde olsam çoktan dava açmıştım Gökhan'a. Bırakın aynı takımı aynı ülkede bile bulunmam bundan sonra.

iyide Futbol bireysel bir spor degilki? milli takimin huzuruda bozulurdu 2 tane birbiriyle konusmayan oyuncu düsünsene toprak töreye idmanda sert girse , kavga cikar birbirlerine dalardi...ben töreyi savunmuyorum hatta kadroya alinmamasi cok iyi olmus ama sen Fatih Terim gibi bir egoya o varsa ben yokum diye rest cekersen kadroyada alinmassin, bu arada toprakin Kadroda olmadigi icin bizim kadar üzüldügünü düsünmüyorum :D :D

Çoğunuz sırf eleştirmek için eleştiriyo toprak oynamıyorum dedi oynamıyo anlamamak bu kadar mı zor elemelerde oynamış olsa neysede ordada yok ilginç bişey yok ki ortada.

Ömer'in gelmek istememesi Terim'e yapilmis bir terbiyesizlik mi oluyor? Vallah Töre yatip kalkip dua etsin Ömer'in hukuk yoluna ulasmadigi icin.

Ömer sonuna kadar hakli bu konuda, yok sen bizi red ettin biz de bir daha cagirmayiz olayi sacma. Nedensiz olsa tamam eyvallah da adam silah cekmis resmen, Allah korusun sen böyle bir olay yasasan sen de istemezsin sana silah ceken adamla bir daha ayni ortamda bulunmayi. Ayni ortami gectim o adami hayatinda bir daha görmek istemezsin.

Üst Alt