A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı!

Stoper bölgesinden yana çok büyük sıkıntılar yaşayacağımız aşikar

Töre zaten olmayacağı belliydi Ömer Toprak gelseydi bari.

Yalcin'in sitemi kendi alinmamasina degil de takima alinan bazi oyunculari ise bir nevi anlarim.

Eger ama hayatinda hic bir milli maca cikmamis 34 yasindaki bir adam kendinin neden milli takima cagrilmadigina sitem ediyorsa diyecek birsey bulamiyorum gülebilirim buna ancak.

Dedigim gibi ilk cümlemdeki gibi ise bir nevi anlarim Yalcin'i cünkü orada olmayi hak etmeyen bir kac adam var net bir sekilde. Olcay ve Ismail net bir sekilde sampiyon takimin oyunculari olduklari icin alindilar, cünkü ikisi de bu 23 kisilik kadroda en kazma herifler, Burak dan bile kazma bu ikili.

neden bukadar kafaya takıyorsunuz deliriyor köpürüsyorsunuz? şampiyonaya katılmadan önce bende dahil kimsenin umrunda değildi milli takım. herkes rakipleri tutuyordu falan.
şampiyonaya katılınınca neden değere bindi yeni türkiye takımı. bırakın istediklerini alsınlar istemediklerini almasınlar. boşverelim mt yı. hollanda nasıl bugünlerden kurtulur izlandamızın şampiyonada şansı ne olur gelin bunları konuşalım

Yalcin'in sitemi kendi alinmamasina degil de takima alinan bazi oyunculari ise bir nevi anlarim.

Eger ama hayatinda hic bir milli maca cikmamis 34 yasindaki bir adam kendinin neden milli takima cagrilmadigina sitem ediyorsa diyecek birsey bulamiyorum gülebilirim buna ancak.

Dedigim gibi ilk cümlemdeki gibi ise bir nevi anlarim Yalcin'i cünkü orada olmayi hak etmeyen bir kac adam var net bir sekilde. Olcay ve Ismail net bir sekilde sampiyon takimin oyunculari olduklari icin alindilar, cünkü ikisi de bu 23 kisilik kadroda en kazma herifler, Burak dan bile kazma bu ikili.
İsmaili mi alırsın hasan aliyi mi? :)

semihi sevmeyen olsun
OLSUN

1415168653-twitter.jpg

Neyse en azindan orta sahadaki ofansif oyuncular fena degil o konuda rahatiz. Ama butun is orta sahaya dusuyor, hem defansi toparlamalari lazim hemde oyun kurup gol atmalilar, cunku forvet hattimiz da da pek bir numara yok malesef.

H. Calhanoglu
Oguzhan
Arda
Emre Mor
Yunus Malli
Selcuk

bunlar takimin en onemli isimleri.

Olcay daha çalışkan ama ben olsam Alper'i tercih ederdim. Onun dışında pek eleştirilecek bir kadro değil.
Stoper mevkisi olmasa Çağlar'a şans verirdim ama tecrübe çok önemli o mevkide. Semih de 11 başlamaz büyük ihtimal.
Ozan ısrarını takdir ediyorum, sert, bloklar arasını iyi kapatan ve "genç" oyuncu. Keşke üç kuruş dahi olsa Avrupa'nın yolunu tutsaydı.

Hasan Ali.

Ismail Sabri'nin sol bek versiyonu. Kazmanin teki hatta öküzün teki de diyebiliriz.

Gecen sezon bir macta Besiktasli bir taraftar :D

Bu sene çırpındı ama hasan alinin önünde bence :D geçen sene 90+da burakı yakalayamamasi sabriyle benzerliğini doğruluyor :D

2008 de yildiray ve gokdeniz sampiyonaya goturulmedi diye donemin tivitcileri ortaligi ayaga kaldirmisti ama sonuc olarak finalin kapisindan donduk.

Olcay Şahan tercihi de ayrı bir rezalet bence

Fatih hocanın şu saçma takıntıları olmasa iyi hoca ama taktı mı hep aynı kişilere yöneliyor.

Alper Potuk yada Sinan Gümüş olsa falan daha iyi tercih olurdu

Olcay yeteneksiz bir oyuncu

Üst Alt