A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı!

Tahmin ettigim kadro. Simdi herseyi anlarim da hoca cagir su omer toprak'i yaw, adam tore olmadiginda beni cagirin demis, sen niye almiyosun adami, al hakan'la stoper oynat, topal'i da selcuk'un yaninda oynat. Bu inatlik nerden geliyor, ahmet calik nedir arkadas, allah korusun ust uste sakatliklar yasadiginda ahmeti mi koyacaksin hirvat ve ispanyol forvetlerin onune... Olcay Sahan'i kadroya almasi icin bir onemli neden olmasi lazim ama ben bir turlu cozemedim o nedeni... olcay ne yapmis bu sezon? Hangi onemli macta iyi oynamis? Sinan'i almiyosun eyvallah'ta alper potuk'u bari al, son haftalarda iyi bir cikis yakaladi. Hayirlisi olsun artik ne diyelim.

2008 de yildiray ve gokdeniz sampiyonaya goturulmedi diye donemin tivitcileri ortaligi ayaga kaldirmisti ama sonuc olarak finalin kapisindan donduk.

Gökdeniz kadrodaydı. Hatta ilk maç Arda yerine o oynamıştı diye hatırlıyorum. Herkes o yüzden sallamıştı.

Daha çok Yıldıray üzerinden döndü eleştiriler ama gerçek şu ki Yıldıray düşüşteydi. Zaten 2 yıl sonra bıraktı futbolu.

Düzeltme : Gökdeniz, Arda'nın yerine oynadı kısmı yanlış olmuş. İsviçre maçında oynamış ilk yarıda. Şimdi kontrol ettim.

Son düzenleme:
Mevcut yerli oyuncularımızla oluşturulabilecek en iyi kadro şöyle olurdu.
------------------------------Ayı Volkan
-----------------Gökhan G. - Ersan - Ömer T. - Caner
-----------------------------Topal - Oğuzhan
-------------------------Arda - Hakan Ç. - Volkan Ş.
-----------------------------------Cenk
Yedekler:
- Volkan Babacan(GK)
- Hakan Balta(STP)
- Hasan Ali(SLB)
- Şener(SĞB)
- Selçuk İnan(OS)
- Olcay(Kanat)
- Sinan(SF)
Diğerleri:
- Serkan Kırıntılı, Selim Ay, Yunus Mallı, Gökhan Töre, Burak

EURO 2016'ya şöyle bir kadroyla gitsek iyi iş yaparız diye düşünüyorum ama mevcut kadroda özellikle stoper bölgesinde ciddi sıkıntı yaşarız.

Son düzenleme:
Semih Kayanin nikah sahidi Fatih Hoca tabiki alacak , yalniz hocanin secimleri ne kadarda tartisilsa öyle bir gaz veriyorki adamlarina , semihden ramos performansi bile alabilir :D :D

töre yoksa beni çağırın ne demek? Hakanla töre nasıl çözdülerse ömerde bu sorunu çözmeliydi demekki hiç adım atmamış

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mevcut yerli oyuncularımızla oluşturulabilecek en iyi kadro şöyle olurdu.
------------------------------Ayı Volkan
-----------------Gökhan G. - Ersan - Ömer T. - Caner
-----------------------------Topal - Oğuzhan
-------------------------Arda - Hakan Ç. - Volkan Ş.
-----------------------------------Cenk
Yedekler:
- Volkan Babacan(GK)
- Hakan Balta(STP)
- Hasan Ali(SLB)
- Şener(SĞB)
- Selçuk İnan(OS)
- Olcay(Kanat)
- Sinan(SF)
Diğerleri:
- Serkan Kırıntılı, Selim Ay, Yunus Mallı, Gökhan Töre, Burak

EURO 2016'ya şöyle bir kadroyla gitsek iyi iş yaparız diye düşünüyorum ama mevcut kadroda özellikle stoper bölgesinde ciddi sıkıntı yaşarız.

Semih'e sallayıp Konya'nın yedek stoperini kadroya yazmak çok akıllıcaymış

Bence şu kesin olmalıydı denilecek tek adam Ömer Toprak. Bir ara birlikte fotoğrafları vardı Terim ile. Ömer dönüyor diye haberler çıkmıştı ama olmadı. Semih ya da Çalık yerine Ömer iyi giderdi.

Öte yandan ben Alper'i de alırdım ama çok kritik bir tercih olduğunu söyleyemem. Nuri yerine olabilirdi ama.

Ömer Toprak niye yok diyor adamın biri, diğeri kadro yapıyor Ömer stoperde hala.
Şimdi bu arkadaşlar futbolu öyle çok da ilgiyle takip etmeseler gayet sorabilirler bunu. Lakin herifler futbola çok alaka gösteriyor ki, bir forum sitesine bile üye olmuş ve yazıyorlar.
Yani bayağı içli dışlılar olaylarla. Ama yine de bu soruyu sorabiliyorlar. İnanılır gibi değil ya.

Bu arada beyler bir ufak sorum olacak bilen cevap verirse sevinirim;
Ömer Toprak niye yok?

Ftyi bize SEMIH gibi bir oyuncu kazandirdigi icin alkislayacaginiz yerde degisik sorular sorarak futbol dunyasinin asabini bozmanizi neye borcluyuz

Gökdeniz kadrodaydı. Hatta ilk maç Arda yerine o oynamıştı diye hatırlıyorum. Herkes o yüzden sallamıştı.

Daha çok Yıldıray üzerinden döndü eleştiriler ama gerçek şu ki Yıldıray düşüşteydi. Zaten 2 yıl sonra bıraktı futbolu.

Düzeltme : Gökdeniz, Arda'nın yerine oynadı kısmı yanlış olmuş. İsviçre maçında oynamış ilk yarıda. Şimdi kontrol ettim.
Aynen kadrodaymis hic hatirlamiyorum gokdenizin oynadigini ,ilk macta tuncayi oynatti diye elestirilmisti rezildi portekiz macinda

Ömer Toprak niye yok diyor adamın biri, diğeri kadro yapıyor Ömer stoperde hala.
Şimdi bu arkadaşlar futbolu öyle çok da ilgiyle takip etmeseler gayet sorabilirler bunu. Lakin herifler futbola çok alaka gösteriyor ki, bir forum sitesine bile üye olmuş ve yazıyorlar.
Yani bayağı içli dışlılar olaylarla. Ama yine de bu soruyu sorabiliyorlar. İnanılır gibi değil ya.

Bu arada beyler bir ufak sorum olacak bilen cevap verirse sevinirim;
Ömer Toprak niye yok?

Ben olabilecek en iyi kadroyu yazıyorum Yani benim yaptığım kadro (alınabilir, alınamaz, sakat, karaktersiz, Terim istemez) gibi faktörlerden bağımsız olayak mevcut kalitelerini baz alarak yaptığım bir kadro bilmem anlatabildimmi?

Olabilecek en iyi kadroya Konya'nın yedek stoperini yazan renktaşımızı bir kez daha selamlayalım

Ömer Toprak neden yok diyenler , hocayi gercekten tanimayan insanlar... Fatih Hoca egosu everestten bile yüksek olan bir hoca, gökhan töre , ömer toprak olayinda ikisinede bu olayi kapatin öpüsüp barisin dedi, hakan ve töre bu olayi kapatip baristilar , ama ömer toprak gökhan törenin oldugu milli takimda forma giymem diyerek fatih hocaya resti cekti...bunu fatih hoca unuturmu? Tipki Ayi Volkan olayindaki gibi adam kendisine yapilan terbiyesizlikleri unutmuyor...

Üst Alt