A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar"

Cevap: A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar"

Geçen sene Ünal Aysal konumundaydı Adnan Polat.

Yani ilahtı, öyle ki Adnan Öztürk'e ana avrat küfür ediliyor, vatan haini ilan ediliyordu.

Ben seni anladım Sertaç Bey,

Anlayamadığım Adnan Polat'ın ilahken 1 yıl içinde itin .ötüne sokulması durumu,

Gelecek sene bu zamanları çok merak ediyorum.

Evet, bahsettiğim birebir bu.

O değilde Adnan polatın Galatasaray transferde geç kaldı demesi beni hayrete düşürdü

Bu konuşmaların hiç sırası değildi.Zaten insanların kafasında soru işaretleri oluşmaya başlamıştı birde bu açılamalar kötü oldu.

Çok küçük bir nokta var Feldkamp' ı kovdum diyor.Feldkamp hatırladığım kadarıyla tüm ısrarlarına rağmen istifa etmişti.Gün içerisinde açıklamalara belki bir yalanlama gelir tamam çoğu şey doğru olabilir ama zamanlama geçreten çok kötü.

İyi de desteklemekle adamı "Büyük Başkan" ilân etmek aynı mı? Şimdi adamı övmeye gerek yok desteklemek için. Desteklersin misal, arkasındayım dersin ama adamı yapmadığı işler için övmeye gerek yok. Hasan Şaş görüşmüş diyor, yahu Hasan Şaş 1 saatte futbolcu bağlayabiliyorsa Ali Dürüst'e falan gerek yok, göndersinler hepsini Hasan görüşsün herkesle. Hasan göstermelikti, Polat'ın daha önceden söz aldığına ve anlaştığına inanıyorum ben mesela ama bu konu bile Aysal'ı fütursuzca savunduruyor herkese. Sen bence söylemek istediğimi iyi anladın, eminim.

Sertaç seçim zamanı Adnan Polat aday olsa yine seçilir diyordun 1 ay önce söylettirme şimdi bana bunları :mad: :mad:

Neyse, İlah ilan edilmesine ben de karşıyım tabi de milletin Adnan Polat 'a inanmasına, nefretine de hak vermemek elde değil. İcraatlarına sokayım diyesi geliyor insanın Ahmet ÖzG. kapak olsun diye.

Ben de arkasındayım, güveniyorum, ayrı mesele.:) Anlayın şu dediğimi, adama kurtarıcı, ilâh gibi bakılıyor, problem burada yani. Sanki her şeyi düzeltecek, Adnan Polat'tan daha başarısız olma ihtimali yokmuş gibi bakılıyor, her yaptığı hareket doğruymuş gibi görülüyor, yapmayın yahu, bunun siz de farkındasınız, ortadaki hava bu, bu olmamalı diyorum.

Arkadasim hic kimse ilah gibi bakmiyor esatafullah

demin denklem yazmissin

canaydin-polat

polat- aysal diye sebebi ne mantigi ne

bir geri don 15 ocaktan bu gune yasanallara bak denklemin mantigini cok iyi goreceksin

Ayrica 15 ocaka kadar Adnan POlati Rijkaardi istifaya cagiranlari yuhlayanlarida kiniyorum

Bu gun Adnan Polati savunanida kiniyorum

Adam Taurasiyi Selcuku Elmanderi ben aldima getirmis

Ulan almisan almisin ne yapalim senin vazife borcun bu yok almayaydin

bir azdaha ileri gidip Ardayi satardin sen

Adnan Polatin savunulacak taraftar olarak bir yanini gormuyorum

Galatasarayli olupta bu yaziyi elestirmeyenleride kiniyorum

Insallah basarili olur Unal Aysalda Adnan POlat a kapak takmis olur

[video=youtube;VgTbnO-xJV8]https://www.youtube.com/watch?v=VgTbnO-xJV8[/video]

Sertaç bu konuda çok haklı. Geçen seneki seçim dönemi (Haldun hali hazırda görevde iken) şimdi gibi gözümün önünde. Yalnız futbolda işler çok çabuk değişebiliyor ve bu değişimin ne sonuçlar yaratabildiğini Adnan Polat döneminde gördük. Yeni yönetimin avantajı ise bunu görmüş olmaları ve futbolda ihtiyaç duyulan acil silkelenmenin önemini bilmeleri.

Şurda transfer nöbetinde bile bunu görebiliyoruz Selçuk açıklanınca millet uçtu iki günde dört transfer olacak sandı. Böyle olmayınca yaa Aysal'da şöyle de böyle diye homurdanmalar başladı. Hani bütçe sınırsızdı bilmem ne falan.

Diyeceğim şu ki; evet Adnan Polat'ın gidişi falan çok kötü bir süreçti. İyi ki kurtulduk. Ancak Aysal için de, adamın sahip olduğu vizyona rağmen beklemek gerek diyorum.

Beklemek ne?

Her kes tum Galatasaraylilar destek cikmalidir (Adna Polatda dahil)

Galatasaray bu gun bir Drogba ve ya bir baska super transferle kutulmaz biz ona ohh yeah demeyiz

Galatasaray kurtulacaksa Aysal baskanin su ana kadar hic bir baskanin

Bahs etmedigi Kurumsallasmak sayesinde kurtulacak

benim bun a sevinirim ben buna ohh yeahhh derim

Beklemek ne?

Her kes tum Galatasaraylilar destek cikmalidir (Adna Polatda dahil)

Galatasaray bu gun bir Drogba ve ya bir baska super transferle kutulmaz biz ona ohh yeah demeyiz

Galatasaray kurtulacaksa Aysal baskanin su ana kadar hic bir baskanin

Bahs etmedigi Kurumsallasmak sayesinde kurtulacak

benim bun a sevinirim ben buna ohh yeahhh derim

Taner Tolga Tarlacı sen misin?

bir gün Ibrahim Polat'a sorarlar: "Ilerlemis yasiniza ragmen hala Sirketlerinizin basindasiniz, emekli olmayi düsünmüyormusunuz?"

Ibrahim Polat: "Sirketlerimi Cocuklarima biraksam 2 günde batirirlar."

Böyle birisin sen Adnan Polat!

şimdi anlaşıldı neden bonservisi elinde olan iki transfer yapıldığı

ikisini de eski yönetim yapmış

onların tarzı buydu zaten

stancu ve culioya 7 milyon veren

neilla bonservis veren

keitayi 3 kurus kar icin satan

nondayi gonderip joyu alan yonetim degil mi bu?

hic cikip yok efendim selcuk falan demesinler. selcuk getirdilerse zaten adam Galatasarayli oldugu icindir, yoksa basini alirlardi

Burda bilen bilir ben Adnan Polat'ın devam etmesinden yanaydım.

Hataları da sevapları da olmuştur.

Bakalım bu yönetim Adnan Polat kadar katkı sağlayabilecek mi klübe.

Tehlikeli işler dönüyor ortada. AKP'nin nasıl intikamcı bir parti olduğunu görüyoruz. Adnan Polat'ın söyledikleri ve geçenlerde İnan Kıraç ile ilgili Tayyip Erdoğan açıklaması, naparsak yapalım önümüzdeki dönemde işlerimizin ters gidebileceğinin bir habercisi olabilir. Nitekim bu sezon da özellikle ikinci devre hakem hatalarından belimizi doğrultamadık.

Umarım ne Galatasaray yönetimi futbolu siyasileştirir ne de AKP futbola siyaset karıştırır. Bu konuda cidden endişeliyim.

Tüm bu Adnan Polat açıklamalarında anlayamadığım ve Adnan Polat'ı ciddi eleştirebileceğim bir konu var. Madem Hagi Misimovic konusunda hatalıydı, bunu herkes bas bas bağırdı, o zaman yönetim neden çıkıp müdahale etmedi. Görevi bu değilmidir yönetimin. Zaten dananın kuyruğu burda kopuyor. Yapılan iyi şeyler konusunda tamam ama malesef Adnan Polat başkanlığındaki Galatasaray yönetimi müdahale etmesi gereken konulara hiç bir zaman karışmadı.

Arda'yı yediler bitirdiler ki kendisi de kabul etti. Çıkıp siper olmadı. Bunu gücüyle de gündemi değiştirecek zekadaki açıklamalarıyla da yapabilirdi.

Hoca Misimovic'i yedi, çıkıp Hagi biz bu futbolcuya bu takıma yatırım yaptık, kişisel hırslarını bir kenara bırak yoksa kapı orda diyemedi.

Keşke bunları yapabilseydi...

Burda bilen bilir ben Adnan Polat'ın devam etmesinden yanaydım.

Hataları da sevapları da olmuştur.

Bakalım bu yönetim Adnan Polat kadar katkı sağlayabilecek mi klübe.

Tehlikeli işler dönüyor ortada. AKP'nin nasıl intikamcı bir parti olduğunu görüyoruz. Adnan Polat'ın söyledikleri ve geçenlerde İnan Kıraç ile ilgili Tayyip Erdoğan açıklaması, naparsak yapalım önümüzdeki dönemde işlerimizin ters gidebileceğinin bir habercisi olabilir. Nitekim bu sezon da özellikle ikinci devre hakem hatalarından belimizi doğrultamadık.

Umarım ne Galatasaray yönetimi futbolu siyasileştirir ne de AKP futbola siyaset karıştırır. Bu konuda cidden endişeliyim.

Tüm bu Adnan Polat açıklamalarında anlayamadığım ve Adnan Polat'ı ciddi eleştirebileceğim bir konu var. Madem Hagi Misimovic konusunda hatalıydı, bunu herkes bas bas bağırdı, o zaman yönetim neden çıkıp müdahale etmedi. Görevi bu değilmidir yönetimin. Zaten dananın kuyruğu burda kopuyor. Yapılan iyi şeyler konusunda tamam ama malesef Adnan Polat başkanlığındaki Galatasaray yönetimi müdahale etmesi gereken konulara hiç bir zaman karışmadı.

Arda'yı yediler bitirdiler ki kendisi de kabul etti. Çıkıp siper olmadı. Bunu gücüyle de gündemi değiştirecek zekadaki açıklamalarıyla da yapabilirdi.

Hoca Misimovic'i yedi, çıkıp Hagi biz bu futbolcuya bu takıma yatırım yaptık, kişisel hırslarını bir kenara bırak yoksa kapı orda diyemedi.

Keşke bunları yapabilseydi...

İkinci paragrafına istinaden söylüyorum, şu anda Polat'ı desteklediğinden pişman mısın?

Yazdıkların çok ciddi konular ve hepsinde de Polat'ın hatası var. Bence pişman olmalısın.

Erdoğan kendisine yapılan iyiliği unutmazmış. Kendisine yapılan kötülüğü (kendine göre yorumluyor tabi) hiç unutmazmış. O iktidarda olduğu sürece Galatasaray daha çok yerden yere vurulacak. Bu bir gerçek. Endişende sana hak veriyorum.

Üst Alt