A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar"

Cevap: A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar"

Doğruları olmadı değil,ama 3 yanlış bir doğruyu götürse bile.Yine yanlışları fazla A.Polat'ın.

konu oraya kaymisken soyleyeyim, chp'ye yaranmak icin falan demis arkadas kendi yaptigi akp'ye yaranmak olmuyor da kendisine yapilan elestiriler chp'ye yaranmak mi oluyor :asd: chp'ye yaransalar ne olacak ki ayrica

Varsayalım söylediklerinin hepsi doğru, hepsinde haklı;

Bu zamanda çıkıp bunları anlatmak ne kadar doğru? Yanlışları görüyorsan gidip yönetime anlat, bilgi ver, medyaya neyin şovunu yapıyorsun?

Bir zamanlar CHP'den Büyükşehir Belediyesi adayı olan birisi için fazla iddalı sözler

Ben de onu diyorum. O zaman Aysal basgggaaaaann diye bağırıp sevinmek de normaldi. Çünkü bir kaos ortamında bunalmıştık. Tepkiler hoş karşılanmalı. Bu şekilde desteklemek çok güzel. Ne yapsaydık 3-4 ay bekleyelim bakalım mı deseydik. Adamın desteğe ihtiyacı var. Verecez tabi desteği. Ayrıca destek veriyoruz demek, hatalarını görmemek veya eleştirmicez demek değildir ki.

Zaten o gözü kara destek havası da kayboldu yani. Artık öyle bişey yok. İkide bir bekleyelim bakalım demeye gerek yok. İnsanlar bekleme moduna geçti zaten

Adnan Polat seçildiğinde de bağrımıza basmıştık. Normal olan da budur. Bu sezon yaşananlar bitirdi Polat'ı. Polat'a karşı ön yargımız olsa, ona destek vermesek 2008-2009 ve 2009-2010 sezonlarının sonunda da eleştiriye boğardık onu ama sabrettik. Bu sezonki rezalet, çeşitili olaylar ve Polat'ın tavırları sonunu hazırladı. Ünal Aysal'da da aynı şeyler yaşanırsa ondan da desteğimizi çekeriz. Sonuçta biz Galatasaray aşığıyız ve Galatasaray'a zarar veren kimseyi takımımızda görmek istemeyiz.

stancu ve culioya 7 milyon veren

neilla bonservis veren

keitayi 3 kurus kar icin satan

nondayi gonderip joyu alan yonetim degil mi bu?

hic cikip yok efendim selcuk falan demesinler. selcuk getirdilerse zaten adam Galatasarayli oldugu icindir, yoksa basini alirlardi

Basını alamadılar kardeş 4 senedir falan. Basın hep bize zarar veren haberler yazdı.

İkinci paragrafına istinaden söylüyorum, şu anda Polat'ı desteklediğinden pişman mısın?

Yazdıkların çok ciddi konular ve hepsinde de Polat'ın hatası var. Bence pişman olmalısın.

Erdoğan kendisine yapılan iyiliği unutmazmış. Kendisine yapılan kötülüğü (kendine göre yorumluyor tabi) hiç unutmazmış. O iktidarda olduğu sürece Galatasaray daha çok yerden yere vurulacak. Bu bir gerçek. Endişende sana hak veriyorum.

Şöyle düşünüyorum. Bence hala Polat devam etmeliydi. Bakın Aziz Yıldırım'ın da başkanlığının ilk iki dönemi çok çalkantılıydı. Sonra nooldu. Adam işi öğrendi. Fenerbahçe için hakikaten çok önemli bir insan haline geldi. Adnan Polat'ın önemli hataları olmuştur ama önemli doğruları da vardır.

Misal stad açılışı. Doğrularla yanlışlar bir arada. Galatasaray'ı, açılış esnasında kendisine bilenmiş Tayyip Erdoğan'la doğrudan karşı karşıya getirmemesi çok büyük bir doğruydu. Fakat elma ile armudu ayırd edemeyip Tayyip Erdoğan ile arayı bozmayacam derken bir sürü it köpeğe boyun eğmesi de yanlışıydı.

Geçen sezon çeşitli etkenlerle Galatasaray'ın transfer politikası yanlıştı. Bunu hepimiz söyledik. Ama bundan önceki sezonlarla ilgili eleştirilere katılamıyorum. Keita'lar, Elano'lar, Kewell'lar, Baros'lar... Bunlar hep doğru isimlerdi. Tutmamış olabilirler. İnanılmaz sakatlıklar yaşamış olabiliriz. Ama sezon başlangıcında herkes hem fikirdi. Bazen her şeyi mükemmel yaparsınız ama hayat sonuç elde etmenize izin vermez. Medyayı, hakemleri, federasyonu satın almanın yolu vardır. Bu konuda birilerinin karşısına çıkabilirdi Galatasaray yönetimi, ama sakatlığa engel olmanın yolu yok.

Sonuç olarak Adnan Polat'ı eğitti başkanlığı boyunca zaman ve de bu camia. Bence iyi işler yapardı devam etseydi. Şu anda Ünal Aysal'ı gözlemliyorum. Henüz ortada 2 transfer var. Selçuk ve Elmander. Zaten dendiği gibi Adnan Polat transferleri bu oyuncular. Kalanlara bakıcaz.

Fatih Terim geldi. Şüphelerim var.

Ümit Davala konusu çok endişe verici. Floryayı bir alkolikle toparlayamazsınız.

Drogba, Fabiano futbolculuklarına ve kariyerlerine diyecek bir lafım yok. Ama maliyetlerini göz önünde bulundurursak genç, takıma katkı sağlayacak çok iyi başka oyuncular alınabilir yerlerine.

Transferde adı geçen isimler, malesef endişe verici. Klose'ye talip olunduysa misal geçmiş dönemlerden hiç ders alınmamış demektir.

Bence Muntari yanlış isim İlgili başlığa düşüncelerimi yazdım. Futbolda tecrübe şart. Ve bu tecrübenin yeri bence forvet değil ya orta saha olmalı ya defans. İçi geçmemiş Cambiasso, Lucho Gonzales gibi oyuncular düşünülmeli.

Ama transfer eşittir şu aşamada söylenti. Bir de eylemleri görmek lazım. Şimdi söylentiler üzerine kimseyi eleştirmek istemem.

Ünal Aysal senin gibi degil..

AmaTransfer konusunda dogru söylüyor bence , kimseyi alamadilar daha. 2 transferde Adnan'in transferleriymis, bedava olduklarindanda anlasiliyor bu zaten...

* Eski baskan adina son derece talihsiz aciklamalar, ilk aklima gelen sey bu.

* Bu aciklamardan sonra bircok kisiye söz hakki doguyor

* Galatasaray Baskanlik makaminda 3 sene oturmus bir insana bu tür suclamali aciklamalar yakismiyor

* Secimlerden iki gün evvel böyle kapsamli aciklamalari (CHP-AKP aciklamalari) manidar olarak görüyorum

Cemal Özgörkey - CANLI Radyospor

* Birkac gün önce bize kesinlikle aciklamalarda bulunmayacagini söyleyen Adnan Polat neden birden iki sayfayi kapsayan aciklamarda bulundugunu anlamis degiliz (radyospor spikeri)

* Eski baskan adina son derece talihsiz aciklamalar, ilk aklima gelen sey bu.

* Bu aciklamardan sonra bircok kisiye söz hakki doguyor

* Galatasaray Baskanlik makaminda 3 sene oturmus bir insana bu tür suclamali aciklamalar yakismiyor

* Secimlerden iki gün evvel böyle kapsamli aciklamalari (CHP-AKP aciklamalari) manidar olarak görüyorum

Cemal Özgörkey - CANLI Radyospor

* Birkac gün önce bize kesinlikle aciklamalarda bulunmayacagini söyleyen Adnan Polat neden birden iki sayfayi kapsayan aciklamarda bulundugunu anlamis degiliz (radyospor spikeri)

seçimden önce bazılarına yaranıyor işte. Baksana Radyospor'a açıklama da bulunmucam demiş ama şimdi açıklama yapıyor.

Akp'ye affettirmeye çalışıyor kendini. Enerji sektöründe destek alacak. Vay be çok karaktersiz çıktın. Hiç beklemezdim

Cevap: Aysal 3-4 ay sonra kaçar

Çok ciddi açıklamalar var, Galatasaray daki kaos devam ediyor. Özellikle Aysal sıkılır 3 ay sonra kaçar lafı çok ciddi. Aysalın buna cevabı olacakmı bakalım.

Temmuz başında herşey belli olur. Klübün mali yapısıyla ilgili olarak birkaç gün önce sarf ettiği sözleri iyi hatırlamak lazım. Kaçmak kelimesi çok doğru olmamış ama ışık görmezse ve kaosun içinden çıkmayı başaramazsa başta istifa etmek gibi alternatif çözüm yoluna gidebilir.

Umarım bu mali tablodaki sıkıntı giderilir de Ünal Aysal 3 değil 13 sene takımın başında kalır.

Hala takımı karıştırma peşinde, biz kimsenin şak şakçısı değiliz işlerin kötü gittiğine inanırsak yönetimi protesto etmeyide biliriz şu ana kadar ki davranışlarından çıkardığım ünal aysal profilide başarısızlık halinde koltuğa yapışmaz Galatasarayın önünü açar bırakır başkanlığı, yani adnan polat gibi takımı hem rezil rüsva edip saçma sapan takımı küçük düşürücü savunmalarla kendi egosu için Galatasarayı heba etmez(etmeye kalkmaz) Galatasaray tarihinin en başarısız başkanısın adnan polat bununla yaşamayı öğren aziz'den daha antipatik geliyosun artık sen düşün neleri başardığını, hakkaten imkansızı başardın adnan polat...

Bide hala transfer yapmadılar demiş, bekleyecez görecez 2 temmuz'a kadar gelenleri görecez daha bilmiyoruz ne olacağını ama senin yaptıkların ortada stancu gibi bi adama 5 milyon euro verdiniz adamın ederi maksimum 500 bin euro daha neler neler yazılır ama buraya sığmaz, bide inatla takımı siyasetin içine çekmeye çalışıyo ...........................

Samiyende senin lehine(zamanında) tezahurat yaptığım için kendimden utanıyorum

bu adam esra erolun programına katılsın. biraz orda konussun. ne lanet adammışsın be. bide transferin son günün son saatine kadar anca transfer yapan adam transferlerle ilgili konuşuyor ya ilginc. bir insanda bukadar yüz olabilir...

Resmen Adnan Galatasarayimizin ismini kullanarak siyaset yapiyor yada yaptiriliyor birisi biran once cikip su adama Galatasarayin siyasetin ustunde oldugunu ve herhangi bir siyasi emel ve goruse alet edilmeyecegini anlatmali...Bu aciklamalarin Inan Kirac ile AKP arasindaki gerginliginden sonra aciklanmasi ve Baskanimiz Unal Aysalinda Inan Kirac destekli olmasi dusundurucu de degil hani....

Erdoğan İnan Kıraç'ı tehdit mi etti? CNNTurk.com

Yukaridaki linkden bir alinti:

Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan'ın İnan Kıraç'ı açıkça tehdit ettiğini söyledi; ''Kıraç linç edilmek isteniyor'' dedi.

Üst Alt