A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar"

Cevap: A.Polat: "Aysal 3-4 ay sonra kaçar"

O kadar açıklamanın içinden sadece siyasi lafların konuşulması gerçekten üzüntü verici.Demek ki siyasi partiler Galatasaray'dan daha çok seviliyormuş.

Polat o kadar çirkinleştirmiş ki, konuyu büyütüp akp-chp olayına genişletmeye çalışmış..

Bu forumdan son mesajlara da bakınca amacına ulaşmış gözüküyor.

O kadar açıklamanın içinden sadece siyasi lafların konuşulması gerçekten üzüntü verici.Demek ki siyasi partiler Galatasaray'dan daha çok seviliyormuş.

Adnan' in bu aciklamalarin zamani ve belirli noktalardaki vurgulari malesef bu yonde ... Galatasarayimizi Siyasette alet eden (veya etmek isteyen) kendisidir bizimde tepkimiz bu yonde...Zaten onceki mesajimda da belirtim Galatasaray Siyasetin ustundedir ve hickimse bir Siyasi emel ve topluluga Galatasaryimizi alet edemez ve ettirilmemelidir de...

Bu açıklamalardan sonra iyiki darbe gibi bi değişiklikle o koltuktan indirilmiş diyorum kendi kendime.

Frank Rijkaard'a dedim ki, 'Hoca 4-4-3 sisteminden vazgeç. Burası Türkiye Avrupa gibi değil. Avrupa'da forvet oyuncu gidip defanstan top çıkarıyor. Orta sahayı kalabalık tut'. Beni dinlemedi.'

Sadece bu sözleri bile ne kadar berbat bir yönetici olduğunu anlamaya yeter.Sen kimsin ki Rijkaard'a taktik veriyorsun?Başkan başkanlığını bilmeli, saha içine karışmamalı.Başkanın teknik direktöre taktik verdiği nerde görülmüş.

Çok şükür kurtulduk bu adamdan.Bir Fenerbahçeli bile bu kadar zarar veremezdi bu camiaya.

Sadece bu sözleri bile ne kadar berbat bir yönetici olduğunu anlamaya yeter.Sen kimsin ki Rijkaard'a taktik veriyorsun?Başkan başkanlığını bilmeli, saha içine karışmamalı.Başkanın teknik direktöre taktik verdiği nerde görülmüş.

Çok şükür kurtulduk bu adamdan.Bir Fenerbahçeli bile bu kadar zarar veremezdi bu camiaya.

kötü bir örnek ama.Bknz. Aziz Yıldırım.Aykut Kocaman.Alex De souza

2010 - 2011 şampiyonu fenerbahçe.

* Adnan Polat'in kendisine yönelik aciklamalarindan dolayi mahkemeye verebilirmis.

Mehmet Helvaci CANLI YAYIN - radyospor.

adnan ın yalancı olduğunu herkes biliyor ilk geldiğinde taraftarın gözünü iyi boyadı madem ekonomi düzeldi neden acil mali kongre yapılıyor nerde bu loca,vip,kombine paraları nereye uçtu gitti okadar para nasıl bitti anlamakta zorluk çekiyorum kulübün borcu dahada arttı aksine gelirler ipotek altında bence polat la sezgin rant yaptılar kendi ceplerini doldurdular hala birde ortalığı karıştırıyor küstah herif zarardan başka birşey yaptığı yok,Ünal aysal 3 ay sonra falanda bırakmaz görevi senin gibi baba parasıyla bir yerlere gelmemiş adnan 0 başlamış kulübüde tekrar düzlüğe çıkarır buda kulağına küpe olsun

o güzelim ARMAmıza yakışmıyorsun
Adnan-Polat.jpg

kötü bir örnek ama.Bknz. Aziz Yıldırım.Aykut Kocaman.Alex De souza

2010 - 2011 şampiyonu fenerbahçe.

Alex'in yaptığına taktik vermek demeyelim.Aykut'la takımın nasıl oynaması gerektiğini, nasıl daha iyi olacağını tartışmışlardır.Ki bu gayet doğal birşey.Alex yıllardır Fenerbahçe'de, takımın kaptanı.Bizde zamanında Hagi'nin yaptığını, şimdi Fenerbahçe'de Alex yapıyor.

Aziz Yıldırım konusuna ise katılmıyorum.Kaç sezondur soyunma odasını basar, herkese ayar verir, hiçbir şey olduğu yok.Bu sezon Fenerbahçe takım olarak şampiyonluğu istedi ve oldular.Bunun Aziz Yıldırım'la 'taktiksel olarak' bir alakası olduğunu düşünmüyorum.

Ne buyuk bir Galatasaray askidir bu adnan polat' da olan Ben oldum Askimida yanimda gotururum misali yonetimde oldugu surece Galatasarayimizi dibe vurdurdugu yetmiyormus gibi simdi de olan yonetimini daha ilk ayinda elestirerek herkesi birbirine dusurup kaos ortami yaratmaya calisiyor ban yememek icin s.... et gitsin p..z...gi konusmaya degmez..

Acıklamaların %90 'ı saldırmak amaclı. Haklı oldugu yerlerde var. Selcuk İnan ile kendisi anlasmıs olabilir ama show yapmak adına bunu soylemesi kendi acizligi. Baska bir acizligi ise Teknik Direktorler konusunda soyledikleri iste sorun bu yonetme tarzında "ben ona şunu soyledim beni dinlemedi de oyduda buydu" nasıl yani hacı sen bu klübün Başkanısın olsaydı yapsaydı ne demektir işte Polat başkanlıgında Galatasarayın başarısız olma sebebi. Birde sanki herseyi dogru yapmıs gibi anlatması sinir edici.

Alex'in yaptığına taktik vermek demeyelim.Aykut'la takımın nasıl oynaması gerektiğini, nasıl daha iyi olacağını tartışmışlardır.Ki bu gayet doğal birşey.Alex yıllardır Fenerbahçe'de, takımın kaptanı.Bizde zamanında Hagi'nin yaptığını, şimdi Fenerbahçe'de Alex yapıyor.

Aziz Yıldırım konusuna ise katılmıyorum.Kaç sezondur soyunma odasını basar, herkese ayar verir, hiçbir şey olduğu yok.Bu sezon Fenerbahçe takım olarak şampiyonluğu istedi ve oldular.Bunun Aziz Yıldırım'la 'taktiksel olarak' bir alakası olduğunu düşünmüyorum.

tam taktik demiyelim evet ama hocaya karışmalı birazda olsa başkan.Türkiyede işlerin bu şekilde yürüdüğünü düşünüyorum.En azından Rijkaard ve Hagiye akıl verebilirlerdi.Aziz yıldırım andre dos santosu kafasından silen aykut kocamanı ikna etti.Alexin tekrar 90 dk şans bulması için aykut kocamanı ikna etti.bu kötü birşey değil bence.Adnan polatta rijkaardın ısrarla gönderilmesini istediği keitayı takımda tutabilirdi.Misimoviçi kafasından silen Hagiyi ikna edebilirdi.

tam taktik demiyelim evet ama hocaya karışmalı birazda olsa başkan.Türkiyede işlerin bu şekilde yürüdüğünü düşünüyorum.En azından Rijkaard ve Hagiye akıl verebilirlerdi.Aziz yıldırım andre dos santosu kafasından silen aykut kocamanı ikna etti.Alexin tekrar 90 dk şans bulması için aykut kocamanı ikna etti.bu kötü birşey değil bence.Adnan polatta rijkaardın ısrarla gönderilmesini istediği keitayı takımda tutabilirdi.Misimoviçi kafasından silen Hagiyi ikna edebilirdi.

Teknik direktöre yardımcı olmak, bazı konularda ikna etmeye çalışmak, seçenekleri önüne sunmak başka şey; 4-3-3 oynama, 4-4-2 oyna, o orda oynamaz burda oynar... gibi şeyler söylemek başka şey.

Önce Rijkaard'ın istediği adamları transfer etseydi de sonra hesap sorabilseydi.Rijkaard'ı getiriyor hiçbir plan program yok.Rijkaard'ı takımın başına getirmekle Barcelona olunmuyor maalesef.

Üst Alt