A.Polat son kararını verdi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Polat son kararını verdi!

Cevap: Son Dakika | Polat son kararını verdi!

hayri kozak : durup dururken hadi bakalım bi grup gelsin ibra etmesin gibi seyler olamaz.

cemal ozgorkey : baskan tarafından o kongrenin atmosferi cok daha iyi okunmalıydı. ancak olmadı

Cevap: Son Dakika | A.Polat son kararını verdi!

bu saatten sonra adnan polata hakettiği saygıyı göstermemiz gerektiğini düşünüyorum ... hani derlerya vefa sadece istanbulda semt adı değildir diye.. bence taraftar bunu göstermeli .. evet polat başarısızdır ama diğer taraftan liselilerin taraftarı aşağlıyan sözlerinide duymazdan gelemeyiz bizde biliyoruz ki polat liseliler tarafından değil bizzat taraftarın isteğiyle geldi.

Adnan Polat'a kongrede gereken saygı suratına tükürülmeyerek gösterildi zaten, daha neyin derdindesin?

cemal ozgorkey : haldun ile ben bugune kadar degişik gorusler aldık. gecici maddeye dayandırılarak adaylıgımız gecerli olabilir. bu baskan ve yonetim için de gecerli. su an elimde olan bilgi bu yonde. ekibimle secim calısmalarını surduruyoruz ancak tarih de daha belli degil.

hayri kozak : haldun ve cemal kardesimizin durumları farklı. fakat yonetim için boyle bişi olabilcegini sanmıyorum.

hayri kozak : adaylık dusuncem her zaman olmustur ama oyle bir kararım yok su an. gunun birinde gelirsem baskan olarak gelmek isterim.

hayri kozak : bir ibra olmama olayı oldu kıyamet koptu. bu bir devrimdir. yonetim kurulları bundan sonra dikkatli olmalı.

Kim ne derse desin, polat'in ibra edilmemesinin sebebi m.helvaci ve ekibi !!!

Hakkini asla helal etmez polat helvaciya :)

Ah polat, oysa FR'yi getirmekle ne güzel baslamisti hersey...takim ilk 7-8 hafta yedekler ile bile her Mac 4-5 cekiyordu

Sonrasinda bir cok hata yaptin (transfer, üstünel olayi, vs.)

Adnan polat tez konusu olur...konunun ismi: bir cuval inciri nasil berbat edebilirim

Polatın Jübile zamanı geldi, veda et artık sahalarada seni güzel hatırlıyalım....

Üst Alt