Abdullah Avcı, Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı, Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu?

Abdullah Avcı Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu?

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bırakmaz Başakşehir'i şu anda.

Ondan "büyük takım olmanın gerektiğini yerine getirip" diyorum zaten. Adamın önüne planını ve garantisini sunabilecek doğru düzgün bir yönetim kurulu ve başkan olsa ikna edilebilir.

Koca Galatasaray'ın teknik direktörü Anadolu takımları gibi 3 değişikliği son 5 dakikada yapamaz diyorum renktaş, bilmem katılır mısın? Bu Yasin Öztekin'i devre arası oyundan almayan hocaya hoca demem ben.

Baskısız ortamda ve uzun vadede yakaladığı başarıyı kesin olarak yakalayamayacagi kesin.
O yuzden benden red

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beklentiye göre hem evet hem hayır.

Kısa dönemde başarı isteniyorsa hayır.

Plan proje dahilinde uzun dönem düşünülecekse evet.

Once bi Basaksehir Île CL oynayip tokatlansin, onu bi tecrube etsin ondan sonra olabilir aksi taktirde bizi sampiyon yapsa bile CL de rezil oluruz Ertugrul Saglamda oldugu gibi

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Kesinlikle O-la-maz bu adam daha Milli Takim stresini kaldıramadı.İlla yerli gelecekse en azindan ya diger iki buyuk ya da Bursa,Ts gibi taraftar,Gencler gibi baskan stresine ragmen basarili olabilmis biri gelmeli.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu konunun kapatilip, hamza hocaya güveniyorumu ankete ekleyen arkadasin ikinci kez müebbete carptirilmasini ve bu konunun kayitli oldugu hard diskin yakilmasini talep ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt