Abdullah Avcı, Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı, Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu?

Abdullah Avcı Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu?

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok şükür burada da falso vermemişim. Abdullah Hoca yıllar önce bu takımın başına gelmeliydi...

Benim de beğendiğim bir hocaydı hep. Milli Takım'da Selçuk kararını bile desteklemiştim ama sonra o takımda öyle saçma sapan adamları oynattı ki kendine yazık etti. O günden sonra büyük takım konusunda acabalar oluştu bende. Milli takıma erken gitti bana göre, bize de erken gelmemesi iyi olmuş.

İyi bir yönetim ve başkanla gelir inşallah.

Benim de beğendiğim bir hocaydı hep. Milli Takım'da Selçuk kararını bile desteklemiştim ama sonra o takımda öyle saçma sapan adamları oynattı ki kendine yazık etti. O günden sonra büyük takım konusunda acabalar oluştu bende. Milli takıma erken gitti bana göre, bize de erken gelmemesi iyi olmuş.

İyi bir yönetim ve başkanla gelir inşallah.

Milli Takım için erken olduğu aşikardı da bizim için isabetli bir tercih olurdu. Kadro ve mali durum itibariyle beklenti pek de yüksek değildi o zamanlar...

Olamaz. Yapamaz bizde. Geldiği konuma bir günde gelmedi hoca, bizde kimse bu kadar sabır gösteremez. Ayrıca abartmaya gerek de yok Belözoğlu olmasa sıradan takım Başakşehir.

Başkan: Göksel Gümüşdağ

TD : Abdullah Avcı

Galatasaray sevdalısı bu adamları, inş birgün takımın başında göreceğiz.

Gelmesin diyordum ama artik sansi hak ediyor

Bu sezon kendini ispatladi bana göre.

Benim icin soru isareti olan taraftar baskisi falan degil,malum kendisi suanda Istanbul belediyesinin maddi manevi destegini alan bir takimin basinda ayni rahatligi bizde bulamazsa sorun yasar mi

3-4 sene lazım ama , 2-3 tane genç oyuncu oynatır ama tutmaz neden mi?

Örneğin Cengiz bugün çok net 2-3 tane pozisyon kaçırdı.

Galatasaray'da kaçırsa hemen burada sallanmaya başlanırdı.Sonra u21 de oynardı.

İki beki çıkarıp Visca ve Cengiz'i geride oynatmayı göze alıp deplasmanda feneri paspas eden klas hoca.

Gelsin de gelecek sezon uefa kupasını alacak planlamayı gecikmeden yapalım.

sürekli ayni hocalar. lucescu terim avci ersun. bir zamanlar denizli de bunlara dahildi ama artik resmen icine edince o silindi.

bunlar olmasa kulüp kapanacak herhalde.

sürekli ayni hocalar. lucescu terim avci ersun. bir zamanlar denizli de bunlara dahildi ama artik resmen icine edince o silindi.

bunlar olmasa kulüp kapanacak herhalde.

Yeni yetişenlerden mesela Okan Buruk sözkonusu olsa, bu defa da ''Çömezlere mi kaldık?'' dersin...Kimi isterdin mesela?, net isim istiyorum, öyle ''Alman olsun da çamurdan olsun'' minvalinde zırvalıkları cevap diye yazma ama...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt