Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oldu | Arda Telefon ile bağlandı ! - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oldu | Arda Telefon ile bağlandı !

Cevap: Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oluyor | Arda Canli yayinda !

_________

Arda giderken para kazandırmıştır lafına uyuz oluyorum...

Ne yapacaktı.. Kaçıp gidecek sonrada ben Galatasaraylıyım diye konuşacakmıydı...

Ayrıca o bir yıldız adayı idi... Yani onu iyi bir gelecek bekliyordu zaten...

Hani sıradan bir oyuncu olurda gittiği yerde yıldız olur anlarım...

Öyle biri değildi arda... Elbetteki o zaman para kazanacaktı Galatasaray...

Eğer bedavaya gitseydi ki öyle bir ihtimal zaten yoktu ama nedir anlamış değilim bu lafı...

Sanki cebinden bilmem kaç milyon TL vermiş gibi bir anlam çıkartılmaya çalışılıyor...

Emre bunu yaptımı hayır.... O zaman neden emre için " Galatasaraya para kazandırmadı " konusuna vurgu yapılmıyor hiç...

Dürüst Basınımız !!! her zaman olduğu gibi bu konudada tarafsızlığını !!! belli ediyor...

Cevap: Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oldu | Arda Telefon ile bağlandı !

Konuşmayı ana hatlarıyla anlatabilecek olan var mı?

ftw birazdan yükleyecekmiş Arda'nın konuşmalarını.

Acaba susma erdemini gösterecek bir eski Galatasaraylı futbolcumuz olacak mı bir gün?:akansular:

emre henüz fenerbahceye gitmedin önce arda dan daha iyi aciklamalar yapyiordu galatasaray icin, arda sen onu bile beceremiyorsun

Arda Turan - Atletico Madrid (İspanya)

Eski futbolcumuz, şu anda Atletico Madrid oyuncusu.

Bizim konuşacağımız, uğraşacağımız başka çok önemli konular var. Mesela şuanda şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden!

Arda için şunu diyelim, çok konuşan genellikle boş konuşur, sonrasında da çok özür dilemek zorunda kalır. Arda her konuşmasında gereksiz gündem yaratılıyor, hem onun üzerinden, hem bizim üzerimizden kazanç sağlayanlar var.

Artık Arda da sussun, biz de susalım, ne Arda Galatasaray ile ilgili konuşsun, ne biz Arda ile ilgili konuşalım. Her cahilce konuşması hem ona zarar veriyor, hem bize zarar veriyor.

Sürekli mutlu olduğunu dile getirmesi hiç de mutlu olmadığının kanıtı.Yazık , hiç de hak etmeyen insanlara gereğinden fazla değer vermişiz, sırf formamızı giyiyor diye.Çok cahil çocuk,ne yaptığının farkında değil.Bu işin formsuzluğu, sakatlığı var... Yabancı bir ülkede yaşıyor.Verimli olmadığını düşündükleri anda kollarını gevşeteceklerdir.O da kürkçü dükkanında üstünde yatacak post arayacaktır.Gerçi o bunların hesabını da yapmış belli ki Fenere ilk ışığı yaktı bugün.

Trt alt yazısı yüzünden A.Albayrak suçlu duruma düşdü.Cımbızla söylediklerini alıp alt yazı yaptılar.

az önce açıklamalarını dinledim ardanın. mümkünse bir daha floryadan içeri girmemeli. böyle kibirli adamlar gerçekten tehlikelidir. gözlem yeteneğimin iyi olduğunu düşünüyorum mesela çok iyi hatırlıyorum arda gitmeden önce idmanlarda ardadan başka yüzü gülen adam yoktu. arda gitti herkez neşeli bu durumu biraz düşünürseniz ne demek istediğimi anlarsınız

Sürekli mutlu olduğunu dile getirmesi hiç de mutlu olmadığının kanıtı.Yazık , hiç de hak etmeyen insanlara gereğinden fazla değer vermişiz, sırf formamızı giyiyor diye.Çok cahil çocuk,ne yaptığının farkında değil.Bu işin formsuzluğu, sakatlığı var... Yabancı bir ülkede yaşıyor.Verimli olmadığını düşündükleri anda kollarını gevşeteceklerdir.O da kürkçü dükkanında üstünde yatacak post arayacaktır.Gerçi o bunların hesabını da yapmış belli ki Fenere ilk ışığı yaktı bugün.

İspanya'da mutlu ve huzurluğu olduğu koca bir yalandır. Avrupa ülkelerinde yaşamak çalışmak disiplin ister, kafasına göre bara pavyona gidemez.. Antrenmana 5 dakika geç gelse savunma isterler adamdan.

Cevap: Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oluyor

Albayrak Fatih hoca ve Ali Dürüst üçlüsü yönetimde kafadar ve başkanda bunlarla kafadar bence.yani sorunsuz anlaşıyolar.zaten dikkat ettiyseniz maça hep ali dürüst albayrak geliyor.hatta sezon kampındada hep bunlar vardı ve fotoğraflardada baya neşeli gözüküyolardı.ali dürüst fatih hocayı baya savunuyor bence.her ne kadar forumda sevmeyen olsada.

yönetimde ise fatih hocayı sevmeyen birileri var.onların temizlenmesi lazım.

aklıma gelen ilk kişi ise sedat doğan.

Cevap: Abdurrahim Albayrak Saat 20.00'de Stadyum'a Konuk Olacak

ronaldinho.jpeg

Su adami bir an Galatasaray Formasi altinda hayal ettim ve bir an titreyerek tüylerim ürperdi ve kendime geldim...

Bu Gelirse varya O TT Arena suankine göre rahat bir 5-10 % daha dolur..

Üst Alt