Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oldu | Arda Telefon ile bağlandı ! - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oldu | Arda Telefon ile bağlandı !

Cevap: Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oldu | Arda Telefon ile bağlandı !

"GALATASARAY"

Adında bile asalet olan kulüp.Sadece Türk olmayanları yenmek için kurulmuş ilk Türk futbol takımı.

Arda efendinin dediği hiç hoş değil hele ki senin yöneticin ağabeyin bırak senin ağabeyini bana göre EN BABACAN yöneticisi. Maddi manevi herşeyini Kulübüne verebilcek kadar çok sevmiş Abdurrahim abi. Sen haksız olduğun konuda gidicen ahkam kesiceksin.Bu böyle olmaz arkadaş ...!!

Şu tarihimizde bana göre bilinmeyen yüzlerce kişi gelmiş geçmiştir belki aç uyumuşlardır.Sonrada her platform da Ben GALATASARAY liyim.Ya bi yürü git Allahını seversen...

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL TAKIMI ANTRENÖRÜ SEDAT İNCESU

“Bu kulüp dediğin Galatasaray’dır Arda efendi. Yemek verilmemiş. Adamlık, sporculuk, takım ruhu karnı açken cebinde son kalan bozuklukları birleştirerek servis arabasına ancak 15 TL lik mazot alarak antremana gitmektir. Şartlar ne olursa olsun kulübüne ihanet etmemektir. Sen de haklısın yemek verilmediği için açlıktan gözün kararmıştır görememişsindir, Engelsiz Aslanların verdiği savaşı” diye tepki gösterdi. Taraftarlar da, “İspanya’da yaşa, topunu oyna ama kükreyen aslanımızdan uzak dur” ifadelerini kullandı.

Gel şimdi bu adamın elinden öpme.ENGELSIZ ASLANLAR şu ana kadar GALTASARAYIMIZI Dünya şampiyonu yaptığımız tek branştır.Biz gerçekten saygıyı hakkeden ASLANLARIMIZ dururken Ardayı konusuyoruz.

Son Olarak GALATASARAY LILIK bu kulüp denilemicek kadar büyük bir sevdaya sahiptir gözümüzde...5 6 sene top oynadın kendini öyle bir büyütmüşün ki o aynalar gün gelir kırılır karşında.Galatasaray futbolcusu dediğin zaman

METİN OKTAY

BÜLENT KORKMAZ

bundan sonra her isimde 2 defa düşünücem.Acaba Arda gibi yamuk yaparmı diye...

Braveheart soundtrack açık bir taraftan neyse başka bişi yazmayim

Cevap: Abdurrahim Albayrak Stadyum'a Konuk Oldu | Arda Telefon ile bağlandı !

arda artik sussun ya, cok mu sey istiyoruz

sus ya, futbolunu oyna

sen böyle sacmalarsan milelt dogal olarak kiskaniyor mu, gitti diy epismanlik mid uyuyor gibi seyler söyler

Üst Alt