Acun Ilıcalı'dan Devler Ligi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acun Ilıcalı'dan Devler Ligi

Cevap: Acun Ilıcalı'dan Devler Ligi

Tanju şovmenliğe devam ediyor, telegole çevirdi güzelim maçı.

Ses tellerine sövmek istediğimin artisti

6640tanju.jpg

keşke takımın ismi Tanju ve Devler değil de Ergün ve Devler olsaydı

diğer takım da Hakan ve Devler değil de Ümit ve Devler olsaymış daha iyi olurmuş

deli oluyorum su artist tanjuya oyle bi gicik aliyorumki televizyonda gordugumde küfrü basiyorum

Tanju'yu izlemek çok zevkli ya!Topu ıskalıyor Hocam penaltı Hocam!Tam komedi ya!

tanju ölmüş gömmeyi unutmuşlar.davul gibi şişmişsin bilader ne top peşinde koşuyosun hala.Kopardı bizi ailecek hareketleri sataşmaları

bu arada hakanı bende izledim.Hoijdonkun takımında sanırım.baya iyi oynadı.en iyi oynayandı bence şu ana kadar.adam işi şansa bırakmadı kaleciyi bile geçiyodu.hala çok iyi

daha heyecanlı ve güzel bi organizasyon bekliyordum.hosuma gitmedi açıkcası sıkılıyorum izlerken

Tanju yerine H.Şükür olsaydı keşke.H.Şükür yeni bıraktı futbolu ve hala spor da yapıyor diye biliyorum.Çok daha zevkli maçlar olurdu.

Saha çok küçük olduğu için zevli olmuyor.Biraz daha büyük saha çim olacak,10 kişi falan olsaydı atmosfer daha iyi olurdu.Mesela adamlar uzun top atamıyorlar bu sahada.Organizasyonla oyun kurulmuyor.Atak yönü değiştirilmiyor vs. vs. Saha büyük olsaydı daha zevkli olurdu

Ben de pek beğenmedim..Bence çok fazla tutulmayacak..Gerçi en çok izlenen 2. program olmuş o gün:D

Bence tutucak hatta devamınıda getiricekler.Sahayı geliştirecekler falan fıstık

Eğer tutarsa yayın ihalesi felan yaparlar bir dahakine..Decoderle satarlar:p Sonra bir takımı destekleyen fanatikler felan gelir..Olay çıkartırlar..Malzeme bol aslında reyting için..

Üst Alt