Acun Ilıcalı'dan Devler Ligi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acun Ilıcalı'dan Devler Ligi

Cevap: Acun Ilıcalı'dan Devler Ligi

Pierre Van Hooijdonku beğendim aslında hala fiziği iyi..Transfer etsek son 15-20 dakika oynayabilir.. :asd:

acun bu işin basın toplantısınıda yapmıştı.muhabirin teki sordu neden trabzonsporu kimse temsil etmiyor diye.Acun trabzon lige sonradan dahil oldugerçek hayatta devler liginede böyle olacak dedi.yani devam edecek bu olay

Ahmet çık ba olum aradan.

Hakan Ünsalın takımı iyi defans yapıyor.

Beyler ben seyredemedim Recep Çetin ne yapıyor maçlarda? Ben ümitliyim bir iki kere seyretmiştim şov maçlarında adam iyi oynuyordu:)

Hakan Ünsalın takımında Ümit davala dışında kimller var ben maç başlamadan bakmıştım.son ra milli maça baktım.

Aslında istisna olarak bugun devler ligi olmamalıydı.devler ligini izleyecek adam milli maçı izler.acun rıdvan erman orda oynayanlar bile milli maçı izlemiştir :asd:

Hakan Ünsalın takımında Ümit davala dışında kimller var ben maç başlamadan bakmıştım.son ra milli maça baktım.

Aslında istisna olarak bugun devler ligi olmamalıydı.devler ligini izleyecek adam milli maçı izler.acun rıdvan erman orda oynayanlar bile milli maçı izlemiştir :asd:

Hakan Ünsal

Ümit Davala

Mehmet Gönülaçar

Ahmet Yıldırım

Vedat İnceefe

Bekir Gür

Kaleci

Sağlam takım olmuş kupada favorim...Nede olsa Galatasaray

Tanju'nun takımı alır kupayı ama gönlüm Hakan Ünsal'ın takımından yana.

Üst Alt