Ada Basını: G.Saray Olsson İle Anlaştı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ada Basını: G.Saray Olsson İle Anlaştı

Cevap: Ada Basını: G.Saray Olsson İle Anlaştı

Insallah gelir! Bomba olur, yemin ederim! :f50:

Gökhan Töre'yi Hamit'den önce terci ederim...

Olay nedir arkadaşlar? ciddi bir haber mi bu? Yani süper final öncesi bu haberlerin çıkması bana biraz ilginç geliyor. Gelirse iyi olur mu? Hayri' ye bakarsak süper olur :) Güveniyorum hayrinin futbol zekasına. :)

Vallaha 7.5 milyon bana cok geldi Olsson icin, daha iyi alternatif olabilir

Bu adamı hiç izlemedim.İnsallah yararlı olur diyelim haber doğruysa :).

Gelirse Hayrinin önemli bir payı olacak.

Olsson olsson diye söyleyip durdu.

Valla gelirse beklerde çok zorlarız rakipleri.

Sağdan Eboue,soldan Olsson offf süper.:yenieek:

Yaa sol bek alıpta napcaz allasen meloyla birlikte 5tane savunmacı yabancı. Aydınlamı hücum etcez. kalouyu alalım biz kalou yu;)

[video=youtube;9dBOBHi9QH4]https://www.youtube.com/watch?v=9dBOBHi9QH4[/video]

Birde olaya yabancı sayısının indirilmesi durumundan bakmak lazım. Peki yabancı kısıtlaması olursa bu transferi yapmalı mıyız sizce?

yabancı sayısını indirmek gibi bir plan varsa kıllanırım aga. Zaten kendi pislikleri yüzünden Avrupaya birkaç yıl gitmemekten bahseden şerefsizler var bu ülkede.

yabancı sayısını indirmek gibi bir plan varsa kıllanırım aga. Zaten kendi pislikleri yüzünden Avrupaya birkaç yıl gitmemekten bahseden şerefsizler var bu ülkede.

Bu konuyla ilgili yorumumu konu başlığında yapmıştım zaten. Kıllanmakta tabiki haklısın. Hatta kıllanmadığında kesin enayi yerine konulmuş olursun.

Bence karar alınmadan önce tepki konulmalı. Ne yazıkki biz hep karar alınana kadar bekliyoruz. Bana şikeciler tarafından mantıklı bir hamle olarak geliyor.

Üst Alt